Bu alana reklam               verebilirsiniz.








       Bu alana reklam               verebilirsiniz.









       Bu alana reklam               verebilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz

BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 29.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
15:00
M-1 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

2-1
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

(H) ALPARSLAN ÇAKIR
(Y) MEHMET AYDIN
(Y) HAKAN ÇAM
(D) SEDAT ÖZDEMİR
(G) ONUR KAMBİRİMER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
17:00
M-1 EGE ÜNİVERSİTESİ

3-2
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT ORUÇ DUDAR
(Y) ONURHAN YÜCE
(Y) BAHADIR ÇOBAN
(D) BATUHAN BULAT
(G) CANAN AYCAN
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
15:00
M-2 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

2-4
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) AYKUT MUZAFFER ÖZÇAKMAK
(Y) MUSTAFA HAYLAZ
(D) SİNAN ŞAHİN
(G) İSMAİL DENİZ KARTAL
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
17:00
M-2 BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

1-2
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

(H) MEHMET AYDIN
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(Y) EYYÜP DAĞ
(D) GÖRKEM BAĞADUR
(G) FATİH ÖZTOPBAŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
15:00
S-1 İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

3-1
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) HURİYE GAMZE ASLAN
(Y) GÜLAY ELİTOK
(D) AYŞE DUDU ALTUNTAŞ
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
15:00
S-2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

1-8
HALİÇ ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT TUNCAY
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) PELİN YILDIRIM
(G) ALİ ESER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
17:00
S-2 BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ

3-2
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

(H) EYYÜP BOZ
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) CEM YAVUZ
(D) RAMAZAN MEVLÜT ÖZKAN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
11:00
BESYO KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

5-2
EGE ÜNİVERSİTESİ

(H) ALPARSLAN ÇAKIR
(Y) HAKAN ÇAM
(Y) MUSTAFA HAYLAZ
(D) NERMİN DAĞDELEN
(G) AHMET COŞAR
U17 Bölgesel Gelişim Ligi 11.05.2022
Çarşamba
12:00
M-1 AFJET AFYON SPOR

1-4
UŞAK SPOR A.Ş.

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) EYYÜP DAĞ
(D) HÜSEYİN KOYUNCU
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
11:00
M-2 HALİÇ ÜNİVERSİTESİ

0-3
BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) BERKE BOZÇAL
(G) HALİL KUŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
13:00
M-2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

2-6
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) GÖRKEM BAĞADUR
(Y) RESUL DEDE
(D) ABDULLAH YILMAZ
(G) İSMAİL DENİZ KARTAL
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
11:00
S-1 AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

2-2
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) FURKAN KUZ
(D) İBRAHİM TALHA AKPINARLI
(G) ONUR KAMBİRİMER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
13:00
S-1 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

3-1
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(D) EŞREF KURBAN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
11:00
S-2 KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

2-4
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT ORUÇ DUDAR
(Y) KURTULUŞ ASLAN
(Y) HURİYE GAMZE ASLAN
(D) BATUHAN BULAT
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
13:00
S-2 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

1-5
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT TUNCAY
(Y) BAHADIR ÇOBAN
(Y) SEDAT ÖZDEMİR
(D) SULTAN DURGUT
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 12.05.2022
Perşembe
12:00
M-1 KONYA SELÇUKLU BELEDİYE SPOR

2-1
ANKARA KAVAKLİDERE SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) MERT TUNCAY
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
14:00
M-1 ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

3-2
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) BAHADIR ÇOBAN
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(D) RAMAZAN BAHAR
(G) ÖMER FARUK BAKIR
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
16:00
M-1 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

0-6
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) CEM YAVUZ
(Y) MUSTAFA HAYLAZ
(D) PELİN YILDIRIM
(G) CANAN AYCAN
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 12.05.2022
Perşembe
12:00
M-2 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR

7-0
KÜTAHYA SİMAV İDMANYURDU SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) HAKAN ÇAM
(Y) EYYÜP DAĞ
(D) MERT ORUÇ DUDAR
(G) ONUR KAMBİRİMER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
14:00
M-2 MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

2-2
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

(H) EYYÜP BOZ
(Y) HURİYE GAMZE ASLAN
(Y) ONURHAN YÜCE
(D) CEM YAVUZ
(G) ALİ ESER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
16:00
M-2 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

3-3
EGE ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT TUNCAY
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) KURTULUŞ ASLAN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
14:00
S-1 BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

1-0
HALİÇ ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT ORUÇ DUDAR
(Y) HAKAN ÇAM
(Y) EYYÜP DAĞ
(D) MEHMET AYDIN
(G) İSMAİL DENİZ KARTAL
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
16:00
S-1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

0-8
BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ

(H) ALPARSLAN ÇAKIR
(Y) SİNAN ŞAHİN
(Y) RAMAZAN BAHAR
(D) HASAN ÇATALPINAR
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
16:00
S-2 KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

2-0
AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

(H) ALİ ÇAKIR
(Y) FURKAN KUZ
(Y) SEDAT ÖZDEMİR
(D) RAMAZAN MEVLÜT ÖZKAN
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 13.05.2022
Cuma
16:30
M-1 ANKARA KAHRAMAN KAZAN SPOR

5-0
KÜTAHYA SİMAV İDMANYURDU SPOR

(H) MERT TUNCAY
(Y) BAHADIR ÇOBAN
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(G) ÖMER FARUK BAKIR
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 13.05.2022
Cuma
14:00
M-2 ANTALYA ALANYA KESTEL SPOR

2-3
ANKARA KAVAKLİDERE SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) EYYÜP DAĞ
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2022
Cumartesi
12:00
M-1 KONYA SELÇUKLU BELEDİYE SPOR

0-0
ANTALYA ALANYA KESTEL SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) EYYÜP BOZ
(Y) MERT ORUÇ DUDAR
(G) ONUR KAMBİRİMER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG ÇEYREK FİNAL 14.05.2022
Cumartesi
14:00
M-1 İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

2-1
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT TUNCAY
(Y) HURİYE GAMZE ASLAN
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(D) HASAN ÇATALPINAR
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG ÇEYREK FİNAL 14.05.2022
Cumartesi
16:00
M-1 KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

2-2
Penaltı 2-4
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) MERT ORUÇ DUDAR
(D) EYYÜP BOZ
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2022
Cumartesi
12:00
M-2 ANKARA KAHRAMAN KAZAN SPOR

5-4
ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) HAKAN ÇAM
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG ÇEYREK FİNAL 14.05.2022
Cumartesi
14:00
M-2 BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ

1-4
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) ALPARSLAN ÇAKIR
(Y) EYYÜP DAĞ
(D) SEDAT ÖZDEMİR
(G) ÖMER FARUK BAKIR
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG ÇEYREK FİNAL 14.05.2022
Cumartesi
16:00
M-2 BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

4-2
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) RAMAZAN TAŞKIN
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
U16 PLAY-OFF 14.05.2022
Cumartesi
11:00
S-1 ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

2-5
SANDIKLI SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(Y) BAHADIR ÇOBAN
U15 Bölgesel Gelişim Ligi 15.05.2022
Pazar
12:00
M-1 AFJET AFYON SPOR

2-2
ANKARASPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) FURKAN KUZ
(Y) SEDAT ÖZDEMİR
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG YARI FİNAL 15.05.2022
Pazar
15:00
M-1 İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

2-1
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) BAHADIR ÇOBAN
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(D) MEHMET AYDIN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15.05.2022
Pazar
11:00
M-2 KONYA SELÇUKLU BELEDİYE SPOR

3-0
ANKARA KAHRAMAN KAZAN SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) MERT ORUÇ DUDAR
(G) ONUR KAMBİRİMER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG YARI FİNAL 15.05.2022
Pazar
17:00
M-2 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

6-0
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT TUNCAY
(Y) HAKAN ÇAM
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) KURTULUŞ ASLAN
(G) İSMAİL DENİZ KARTAL
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 3-4. lük MAÇI 17.05.2022
Salı
00:00
M-2 BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

-
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG FİNAL 17.05.2022
Salı
00:00
M-2 İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

-
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

AKÜ BAHAR TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
10:30
BESYO Fen Edebiyat Fakültesi

-
Turizm Fakültesi

AKÜ BAHAR TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
14:30
BESYO Veteriner Fakültesi

-
Teknoloji Fakültesi

FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
15:00
M-1 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

2-1
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

(H) ALPARSLAN ÇAKIR
(Y) MEHMET AYDIN
(Y) HAKAN ÇAM
(D) SEDAT ÖZDEMİR
(G) ONUR KAMBİRİMER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
17:00
M-1 EGE ÜNİVERSİTESİ

3-2
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT ORUÇ DUDAR
(Y) ONURHAN YÜCE
(Y) BAHADIR ÇOBAN
(D) BATUHAN BULAT
(G) CANAN AYCAN
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
15:00
M-2 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

2-4
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) AYKUT MUZAFFER ÖZÇAKMAK
(Y) MUSTAFA HAYLAZ
(D) SİNAN ŞAHİN
(G) İSMAİL DENİZ KARTAL
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
17:00
M-2 BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

1-2
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

(H) MEHMET AYDIN
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(Y) EYYÜP DAĞ
(D) GÖRKEM BAĞADUR
(G) FATİH ÖZTOPBAŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
15:00
S-1 İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

3-1
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) HURİYE GAMZE ASLAN
(Y) GÜLAY ELİTOK
(D) AYŞE DUDU ALTUNTAŞ
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
15:00
S-2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

1-8
HALİÇ ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT TUNCAY
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) PELİN YILDIRIM
(G) ALİ ESER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
17:00
S-2 BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ

3-2
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

(H) EYYÜP BOZ
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) CEM YAVUZ
(D) RAMAZAN MEVLÜT ÖZKAN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
11:00
BESYO KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

5-2
EGE ÜNİVERSİTESİ

(H) ALPARSLAN ÇAKIR
(Y) HAKAN ÇAM
(Y) MUSTAFA HAYLAZ
(D) NERMİN DAĞDELEN
(G) AHMET COŞAR
U17 Bölgesel Gelişim Ligi 11.05.2022
Çarşamba
12:00
M-1 AFJET AFYON SPOR

1-4
UŞAK SPOR A.Ş.

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) EYYÜP DAĞ
(D) HÜSEYİN KOYUNCU
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
11:00
M-2 HALİÇ ÜNİVERSİTESİ

0-3
BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) BERKE BOZÇAL
(G) HALİL KUŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
13:00
M-2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

2-6
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) GÖRKEM BAĞADUR
(Y) RESUL DEDE
(D) ABDULLAH YILMAZ
(G) İSMAİL DENİZ KARTAL
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
11:00
S-1 AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

2-2
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) FURKAN KUZ
(D) İBRAHİM TALHA AKPINARLI
(G) ONUR KAMBİRİMER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
13:00
S-1 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

3-1
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(D) EŞREF KURBAN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
11:00
S-2 KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

2-4
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT ORUÇ DUDAR
(Y) KURTULUŞ ASLAN
(Y) HURİYE GAMZE ASLAN
(D) BATUHAN BULAT
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
13:00
S-2 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

1-5
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT TUNCAY
(Y) BAHADIR ÇOBAN
(Y) SEDAT ÖZDEMİR
(D) SULTAN DURGUT
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 12.05.2022
Perşembe
12:00
M-1 KONYA SELÇUKLU BELEDİYE SPOR

2-1
ANKARA KAVAKLİDERE SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) MERT TUNCAY
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
14:00
M-1 ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

3-2
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) BAHADIR ÇOBAN
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(D) RAMAZAN BAHAR
(G) ÖMER FARUK BAKIR
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
16:00
M-1 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

0-6
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) CEM YAVUZ
(Y) MUSTAFA HAYLAZ
(D) PELİN YILDIRIM
(G) CANAN AYCAN
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 12.05.2022
Perşembe
12:00
M-2 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR

7-0
KÜTAHYA SİMAV İDMANYURDU SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) HAKAN ÇAM
(Y) EYYÜP DAĞ
(D) MERT ORUÇ DUDAR
(G) ONUR KAMBİRİMER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
14:00
M-2 MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

2-2
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

(H) EYYÜP BOZ
(Y) HURİYE GAMZE ASLAN
(Y) ONURHAN YÜCE
(D) CEM YAVUZ
(G) ALİ ESER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
16:00
M-2 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

3-3
EGE ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT TUNCAY
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) KURTULUŞ ASLAN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
14:00
S-1 BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

1-0
HALİÇ ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT ORUÇ DUDAR
(Y) HAKAN ÇAM
(Y) EYYÜP DAĞ
(D) MEHMET AYDIN
(G) İSMAİL DENİZ KARTAL
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
16:00
S-1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

0-8
BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ

(H) ALPARSLAN ÇAKIR
(Y) SİNAN ŞAHİN
(Y) RAMAZAN BAHAR
(D) HASAN ÇATALPINAR
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
16:00
S-2 KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

2-0
AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

(H) ALİ ÇAKIR
(Y) FURKAN KUZ
(Y) SEDAT ÖZDEMİR
(D) RAMAZAN MEVLÜT ÖZKAN
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 13.05.2022
Cuma
16:30
M-1 ANKARA KAHRAMAN KAZAN SPOR

5-0
KÜTAHYA SİMAV İDMANYURDU SPOR

(H) MERT TUNCAY
(Y) BAHADIR ÇOBAN
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(G) ÖMER FARUK BAKIR
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 13.05.2022
Cuma
14:00
M-2 ANTALYA ALANYA KESTEL SPOR

2-3
ANKARA KAVAKLİDERE SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) EYYÜP DAĞ
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2022
Cumartesi
12:00
M-1 KONYA SELÇUKLU BELEDİYE SPOR

0-0
ANTALYA ALANYA KESTEL SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) EYYÜP BOZ
(Y) MERT ORUÇ DUDAR
(G) ONUR KAMBİRİMER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG ÇEYREK FİNAL 14.05.2022
Cumartesi
14:00
M-1 İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

2-1
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT TUNCAY
(Y) HURİYE GAMZE ASLAN
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(D) HASAN ÇATALPINAR
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG ÇEYREK FİNAL 14.05.2022
Cumartesi
16:00
M-1 KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

2-2
Penaltı 2-4
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) MERT ORUÇ DUDAR
(D) EYYÜP BOZ
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2022
Cumartesi
12:00
M-2 ANKARA KAHRAMAN KAZAN SPOR

5-4
ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) HAKAN ÇAM
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG ÇEYREK FİNAL 14.05.2022
Cumartesi
14:00
M-2 BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ

1-4
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) ALPARSLAN ÇAKIR
(Y) EYYÜP DAĞ
(D) SEDAT ÖZDEMİR
(G) ÖMER FARUK BAKIR
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG ÇEYREK FİNAL 14.05.2022
Cumartesi
16:00
M-2 BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

4-2
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) RAMAZAN TAŞKIN
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
U16 PLAY-OFF 14.05.2022
Cumartesi
11:00
S-1 ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

2-5
SANDIKLI SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(Y) BAHADIR ÇOBAN
U15 Bölgesel Gelişim Ligi 15.05.2022
Pazar
12:00
M-1 AFJET AFYON SPOR

2-2
ANKARASPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) FURKAN KUZ
(Y) SEDAT ÖZDEMİR
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG YARI FİNAL 15.05.2022
Pazar
15:00
M-1 İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

2-1
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) BAHADIR ÇOBAN
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(D) MEHMET AYDIN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15.05.2022
Pazar
11:00
M-2 KONYA SELÇUKLU BELEDİYE SPOR

3-0
ANKARA KAHRAMAN KAZAN SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) MERT ORUÇ DUDAR
(G) ONUR KAMBİRİMER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG YARI FİNAL 15.05.2022
Pazar
17:00
M-2 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

6-0
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT TUNCAY
(Y) HAKAN ÇAM
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) KURTULUŞ ASLAN
(G) İSMAİL DENİZ KARTAL
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 3-4. lük MAÇI 17.05.2022
Salı
00:00
M-2 BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

-
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG FİNAL 17.05.2022
Salı
00:00
M-2 İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

-
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

AKÜ BAHAR TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
10:30
BESYO Fen Edebiyat Fakültesi

-
Turizm Fakültesi

AKÜ BAHAR TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
14:30
BESYO Veteriner Fakültesi

-
Teknoloji Fakültesi

AKÜ BAHAR TURNUVASI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
AKÜ BAHAR TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
10:30
BESYO Fen Edebiyat Fakültesi

-
Turizm Fakültesi

AKÜ BAHAR TURNUVASI 20.05.2022
Cuma
14:30
BESYO Veteriner Fakültesi

-
Teknoloji Fakültesi

U15 Bölgesel Gelişim Ligi LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 Bölgesel Gelişim Ligi 15.05.2022
Pazar
12:00
M-1 AFJET AFYON SPOR

2-2
ANKARASPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) FURKAN KUZ
(Y) SEDAT ÖZDEMİR
U17 Bölgesel Gelişim Ligi LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 Bölgesel Gelişim Ligi 11.05.2022
Çarşamba
12:00
M-1 AFJET AFYON SPOR

1-4
UŞAK SPOR A.Ş.

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) EYYÜP DAĞ
(D) HÜSEYİN KOYUNCU
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 12.05.2022
Perşembe
12:00
M-1 KONYA SELÇUKLU BELEDİYE SPOR

2-1
ANKARA KAVAKLİDERE SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) MERT TUNCAY
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 12.05.2022
Perşembe
12:00
M-2 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR

7-0
KÜTAHYA SİMAV İDMANYURDU SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) HAKAN ÇAM
(Y) EYYÜP DAĞ
(D) MERT ORUÇ DUDAR
(G) ONUR KAMBİRİMER
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 13.05.2022
Cuma
16:30
M-1 ANKARA KAHRAMAN KAZAN SPOR

5-0
KÜTAHYA SİMAV İDMANYURDU SPOR

(H) MERT TUNCAY
(Y) BAHADIR ÇOBAN
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(G) ÖMER FARUK BAKIR
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 13.05.2022
Cuma
14:00
M-2 ANTALYA ALANYA KESTEL SPOR

2-3
ANKARA KAVAKLİDERE SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) EYYÜP DAĞ
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2022
Cumartesi
12:00
M-1 KONYA SELÇUKLU BELEDİYE SPOR

0-0
ANTALYA ALANYA KESTEL SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) EYYÜP BOZ
(Y) MERT ORUÇ DUDAR
(G) ONUR KAMBİRİMER
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2022
Cumartesi
12:00
M-2 ANKARA KAHRAMAN KAZAN SPOR

5-4
ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) HAKAN ÇAM
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15.05.2022
Pazar
11:00
M-2 KONYA SELÇUKLU BELEDİYE SPOR

3-0
ANKARA KAHRAMAN KAZAN SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) MERT ORUÇ DUDAR
(G) ONUR KAMBİRİMER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
15:00
M-1 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

2-1
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

(H) ALPARSLAN ÇAKIR
(Y) MEHMET AYDIN
(Y) HAKAN ÇAM
(D) SEDAT ÖZDEMİR
(G) ONUR KAMBİRİMER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
17:00
M-1 EGE ÜNİVERSİTESİ

3-2
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT ORUÇ DUDAR
(Y) ONURHAN YÜCE
(Y) BAHADIR ÇOBAN
(D) BATUHAN BULAT
(G) CANAN AYCAN
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
15:00
M-2 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

2-4
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) AYKUT MUZAFFER ÖZÇAKMAK
(Y) MUSTAFA HAYLAZ
(D) SİNAN ŞAHİN
(G) İSMAİL DENİZ KARTAL
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
17:00
M-2 BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

1-2
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

(H) MEHMET AYDIN
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(Y) EYYÜP DAĞ
(D) GÖRKEM BAĞADUR
(G) FATİH ÖZTOPBAŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
15:00
S-1 İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

3-1
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) HURİYE GAMZE ASLAN
(Y) GÜLAY ELİTOK
(D) AYŞE DUDU ALTUNTAŞ
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
15:00
S-2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

1-8
HALİÇ ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT TUNCAY
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) PELİN YILDIRIM
(G) ALİ ESER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 10.05.2022
Salı
17:00
S-2 BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ

3-2
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

(H) EYYÜP BOZ
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) CEM YAVUZ
(D) RAMAZAN MEVLÜT ÖZKAN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
11:00
BESYO KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

5-2
EGE ÜNİVERSİTESİ

(H) ALPARSLAN ÇAKIR
(Y) HAKAN ÇAM
(Y) MUSTAFA HAYLAZ
(D) NERMİN DAĞDELEN
(G) AHMET COŞAR
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
11:00
M-2 HALİÇ ÜNİVERSİTESİ

0-3
BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) BERKE BOZÇAL
(G) HALİL KUŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
13:00
M-2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

2-6
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) GÖRKEM BAĞADUR
(Y) RESUL DEDE
(D) ABDULLAH YILMAZ
(G) İSMAİL DENİZ KARTAL
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
11:00
S-1 AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

2-2
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) FURKAN KUZ
(D) İBRAHİM TALHA AKPINARLI
(G) ONUR KAMBİRİMER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
13:00
S-1 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

3-1
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(D) EŞREF KURBAN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
11:00
S-2 KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

2-4
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT ORUÇ DUDAR
(Y) KURTULUŞ ASLAN
(Y) HURİYE GAMZE ASLAN
(D) BATUHAN BULAT
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 11.05.2022
Çarşamba
13:00
S-2 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

1-5
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT TUNCAY
(Y) BAHADIR ÇOBAN
(Y) SEDAT ÖZDEMİR
(D) SULTAN DURGUT
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG LİGİ - 3.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
14:00
M-1 ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

3-2
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) BAHADIR ÇOBAN
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(D) RAMAZAN BAHAR
(G) ÖMER FARUK BAKIR
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
16:00
M-1 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

0-6
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) CEM YAVUZ
(Y) MUSTAFA HAYLAZ
(D) PELİN YILDIRIM
(G) CANAN AYCAN
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
14:00
M-2 MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

2-2
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

(H) EYYÜP BOZ
(Y) HURİYE GAMZE ASLAN
(Y) ONURHAN YÜCE
(D) CEM YAVUZ
(G) ALİ ESER
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
16:00
M-2 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

3-3
EGE ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT TUNCAY
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) KURTULUŞ ASLAN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
14:00
S-1 BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

1-0
HALİÇ ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT ORUÇ DUDAR
(Y) HAKAN ÇAM
(Y) EYYÜP DAĞ
(D) MEHMET AYDIN
(G) İSMAİL DENİZ KARTAL
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
16:00
S-1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

0-8
BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ

(H) ALPARSLAN ÇAKIR
(Y) SİNAN ŞAHİN
(Y) RAMAZAN BAHAR
(D) HASAN ÇATALPINAR
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 12.05.2022
Perşembe
16:00
S-2 KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

2-0
AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

(H) ALİ ÇAKIR
(Y) FURKAN KUZ
(Y) SEDAT ÖZDEMİR
(D) RAMAZAN MEVLÜT ÖZKAN
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 3-4. lük MAÇI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG 3-4. lük MAÇI 17.05.2022
Salı
00:00
M-2 BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

-
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG ÇEYREK FİNAL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG ÇEYREK FİNAL 14.05.2022
Cumartesi
14:00
M-1 İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

2-1
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT TUNCAY
(Y) HURİYE GAMZE ASLAN
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(D) HASAN ÇATALPINAR
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG ÇEYREK FİNAL 14.05.2022
Cumartesi
16:00
M-1 KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

2-2
Penaltı 2-4
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) MERT ORUÇ DUDAR
(D) EYYÜP BOZ
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG ÇEYREK FİNAL 14.05.2022
Cumartesi
14:00
M-2 BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ

1-4
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) ALPARSLAN ÇAKIR
(Y) EYYÜP DAĞ
(D) SEDAT ÖZDEMİR
(G) ÖMER FARUK BAKIR
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG ÇEYREK FİNAL 14.05.2022
Cumartesi
16:00
M-2 BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

4-2
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) HAKAN ŞAHİN
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) RAMAZAN TAŞKIN
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG FİNAL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG FİNAL 17.05.2022
Salı
00:00
M-2 İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

-
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG YARI FİNAL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG YARI FİNAL 15.05.2022
Pazar
15:00
M-1 İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

2-1
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) BAHADIR ÇOBAN
(Y) HÜSEYİN KOYUNCU
(D) MEHMET AYDIN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
ÜNİLİG FUTBOL SÜPER LİG YARI FİNAL 15.05.2022
Pazar
17:00
M-2 ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

6-0
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

(H) MERT TUNCAY
(Y) HAKAN ÇAM
(Y) İSMAİL YATKIN
(D) KURTULUŞ ASLAN
(G) İSMAİL DENİZ KARTAL
U16 PLAY-OFF LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 PLAY-OFF 14.05.2022
Cumartesi
11:00
S-1 ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

2-5
SANDIKLI SPOR

(H) KURTULUŞ ASLAN
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(Y) BAHADIR ÇOBAN

       Bu alana reklam               verebilirsiniz.








       Bu alana reklam               verebilirsiniz.









       Bu alana reklam               verebilirsiniz.