BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 35.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
15:30
BOLVADİN HORAN GENÇLİK SPOR

10-1
SULTANDAĞI SPOR

(H) RESUL DEDE
(Y) FURKAN KÖSE
(Y) MURAT KARADUMAN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
U17 18.05.2024
Cumartesi
14:30
ÇAY ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

0-2
BELEDİYE BOLVADİN TERMAL SPOR

(H) EYYÜP BOZ
(Y) ABDÜLKADİR GÜNGÖR
(Y) UTKU YALIN
(G) ÖMER FARUK BAKIR
U17 18.05.2024
Cumartesi
12:00
S-1 AFYON SARIK KÖYÜ GENÇLİK VE SPOR

4-1
SANDIKLI SPOR

(H) RAMAZAN TAŞKIN
(Y) AYŞENUR BAYRAM
(Y) SÜMEYRA ŞEN
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
14:00
S-1 SEYDİLER GENÇLİK SPOR

5-3
ÇIKRIK GENÇLİK SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) BURAK ELMAS
(Y) İBRAHİM ACIL
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
16:00
S-1 ATAKÖY GENÇLİK SPOR

7-1
AKÇİN GENÇLİK SPOR

(H) RAMAZAN MEVLÜT ÖZKAN
(Y) SELMAN BAYAR
(Y) AHMET AKKUŞ
(G) AHMET COŞAR
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
14:30
DAZKIRI DAZKIRI BELEDİYE SPOR

6-1
TOPAÇ SPOR

(H) HAKAN ÇAM
(Y) İSMAİL YILMAZ
(Y) YUSUF YILDIRIM
(G) HASAN İNAM
U17 19.05.2024
Pazar
14:30
İHSANİYE DÖĞER BELEDİYE SPOR

1-0
HORAN GENÇLİK SPOR

(H) AHMET AKKUŞ
(Y) FAİKBURAK GECEKUŞU
(Y) OSMAN KALENDER
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
14:30
KARADİLLİ TATARLI GENÇLİK SPOR

-
EV SAHİBİ TAKIM ÇEKİLDİ TATİL EDİLDİ
ORTAPINAR GENÇLİK SPOR

(H) SULTAN DURGUT
(Y) HALİL DİREN
(Y) MURAT KARADUMAN
(G) ÖMER YILMAZ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
12:00
S-1 ÇAYIRBAĞ BELEDİYE SPOR

3-4
ADİL SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) YUSUF BATUHAN ESENER
(Y) FURKAN KÖSE
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
14:00
S-1 SADIKBEY SPOR

2-1
SÜLÜN SPOR

(H) RESUL DEDE
(Y) YUSUF BATUHAN ESENER
(Y) FURKAN KÖSE
(G) MEHMET AYDIN
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
16:00
S-1 SPOR LİSESİ GENÇLİK SPOR

2-1
KARAHİSAR GÜCÜ SPOR

(H) GÜNEŞ KIZILARSLAN
(Y) ABDULLAH YAVAŞOĞLU
(Y) YUNUS EMRE GÜRBÜZ
(G) CEM YAVUZ
U17 19.05.2024
Pazar
11:00
S-2 SEYDİLER GENÇLİK SPOR

0-7
KUZEY GENÇLİK SPOR

(H) SELMAN BAYAR
(Y) RESUL DEDE
(Y) FATMA BAŞOL
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
13:00
S-2 GEZLER SPOR

2-5
KUZEY GENÇLİK SPOR

(H) RAMAZAN TAŞKIN
(Y) RESUL ŞAHİN
(Y) BURAK ELMAS
(G) METİN KANDEMİR
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
S-2 ANADOLU GÜCÜ SPOR

3-0
GÜNEY GENÇLİK SPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) RAMAZAN MEVLÜT ÖZKAN
(Y) ERCAN AYTAÇ
(Y) MEVLÜT ŞEKER
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
17:00
S-2 BÜYÜKKALECİK BELEDİYE SPOR

3-5
SADIKBEY 1923 GENÇLİK SPOR

(H) EYYÜP BOZ
(Y) ERCAN AYTAÇ
(Y) MEVLÜT ŞEKER
(G) MEHMET AYDIN
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
SİNANPAŞA KILIÇARSLAN SPOR

2-4
AHMETPAŞA SPOR

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) İBRAHİM ACIL
(Y) ALP EREN TUNÇ
(G) AHMET COŞAR
Futbol Genç Kız 21.05.2024
Salı
12:00
ATLETİZM-A Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi ,

-
Atatürk Lisesi

5x5 FUTBOL TURNUVASI KIZ 21.05.2024
Salı
12:00
ATLETİZM-A Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi ,

-
Atatürk Lisesi

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 22.05.2024
Çarşamba
12:00
ATLETİZM-A Ali Çağlar Anadolu Lisesi

-
Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi ,

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 22.05.2024
Çarşamba
13:30
ATLETİZM-B Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu

-
Afyonkarahisar Spor Lisesi(A

U13 22.05.2024
Çarşamba
18:00
BOLVADİN HORAN GENÇLİK SPOR

-
YENİ KOCATEPE GENÇLİK SPOR

U13 22.05.2024
Çarşamba
18:00
DAZKIRI DAZKIRI BELEDİYE SPOR

-
AYYILDIZ GENÇLİK SPOR

U13 22.05.2024
Çarşamba
17:00
S-1 AFYON ASLANTEPE GENÇLİK SPOR

-
ANADOLU GÜCÜ SPOR

U13 22.05.2024
Çarşamba
18:30
S-1 SAFA GENÇLİK SPOR

-
AFKA GENÇLİK SPOR

U13 22.05.2024
Çarşamba
17:00
S-2 ARENA GENÇLİK SPOR

-
BELEDİYE BOLVADİN TERMAL SPOR

U13 22.05.2024
Çarşamba
18:30
S-2 EGE GENÇLİK SPOR

-
KUZEY GENÇLİK SPOR

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 23.05.2024
Perşembe
12:00
ATLETİZM-A Atatürk Lisesi

-
1. MAÇ GALİBİ

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 23.05.2024
Perşembe
12:00
ATLETİZM-B 2. MAÇ GALİBİ

-
Afyonkarahisar Hattat Ahmet Karahisari AİHL (A)

AKÜ BAHAR TURNUVASI 23.05.2024
Perşembe
13:00
BESYO BOLVADİN MESLEK YÜKSEK OKULU

-
YARI FİNAL
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

AKÜ BAHAR TURNUVASI 23.05.2024
Perşembe
15:00
BESYO İ.İ.B.F.

-
YARI FİNAL
TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 24.05.2024
Cuma
11:00
ATLETİZM-A 3. MAÇ MAĞLUBU

-
3. LÜK MAÇI
4. MAÇ MAĞLUBU

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 24.05.2024
Cuma
11:00
ATLETİZM-B 3. MAÇ GALİBİ

-
FİNAL
4. MAÇ GALİBİ

FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futsal Genç Erkek 20.05.2024
Pazartesi
11:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Fatih Anadolu Lisesi

-
Dinar Gevher Nesibe M.T.A.L. Dinar

(H) İBRAHİM ELMAS
(2) GÜNEŞ KIZILARSLAN
(M) SULTAN DURGUT
Futsal Genç Erkek 20.05.2024
Pazartesi
12:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Atatürk Anadolu Lisesi

-
TOKİ Sosyal Bilimler Lisesi

(H) İBRAHİM ELMAS
(2) SULTAN DURGUT
(M) GÜNEŞ KIZILARSLAN
Futsal Genç Erkek 20.05.2024
Pazartesi
13:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu

-
Özel Yavuzoğlu Anadolu Lisesi

(H) İBRAHİM ELMAS
(2) GÜNEŞ KIZILARSLAN
(M) SULTAN DURGUT
SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 20.05.2024
Pazartesi
10:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI YUNUS EMRE ORTAOKULU

-
AKTÜRKLER İMAM HATİP ORTAOKULU

(H) RAMAZAN TAŞKIN
(2) HALİL DİREN
(M) MEVLÜT ŞEKER
SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 20.05.2024
Pazartesi
11:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI BERA KOLEJİ ORTAOKULU

-
REŞADİYE ORTAOKULU

(H) RAMAZAN TAŞKIN
(2) HALİL DİREN
(M) İBRAHİM ACIL
SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 20.05.2024
Pazartesi
12:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU

-
CUMHURİYET ORTAOKULU

(H) HALİL DİREN
(2) RAMAZAN TAŞKIN
(M) KERİM ERİNÇ
SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 20.05.2024
Pazartesi
13:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI BARBAROS ORTAOKULU

-
ALİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU

(H) HALİL DİREN
(2) RAMAZAN TAŞKIN
(M) MERT ÇELİK
SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 20.05.2024
Pazartesi
14:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI AKTÜRKLER İMAM HATİP ORTAOKULU

-
BERA KOLEJİ ORTAOKULU

(H) RAMAZAN TAŞKIN
(2) MEVLÜT ŞEKER
(M) ARDA YILMAZ
SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 20.05.2024
Pazartesi
15:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI REŞADİYE ORTAOKULU

-
ALİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU

(H) HALİL DİREN
(2) İBRAHİM ACIL
(M) BURAK EROĞLU
Futsal Genç Kız 21.05.2024
Salı
10:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu

-
Atatürk Anadolu Lisesi

Futsal Genç Erkek 21.05.2024
Salı
11:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Çay Şehit Ahmet Şahin M.T.A.L.(A)

-
Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi ,

Futsal Genç Erkek 21.05.2024
Salı
12:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek M.T.A.L.(A), Merkez

-
Ali Çağlar Anadolu Lisesi

Futsal Genç Erkek 21.05.2024
Salı
13:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Afyon Lisesi

-
Afyonkarahisar Hattat Ahmet Karahisari AİHL (A)

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 21.05.2024
Salı
10:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI ALİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU

-
MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 21.05.2024
Salı
11:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI BARBAROS ORTAOKULU

-
CUMHURİYET ORTAOKULU

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 21.05.2024
Salı
12:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI REŞADİYE ORTAOKULU

-
YUNUS EMRE ORTAOKULU

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 21.05.2024
Salı
13:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI BERA KOLEJİ ORTAOKULU

-
AKTÜRKLER İMAM HATİP ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 21.05.2024
Salı
14:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU

-
YUNUS EMRE ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 21.05.2024
Salı
15:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI CUMHURİYET ORTAOKULU

-
BARBAROS ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 22.05.2024
Çarşamba
10:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI ALİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU

-
AKTÜRKLER İMAM HATİP ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 22.05.2024
Çarşamba
11:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI REŞADİYE ORTAOKULU

-
BERA KOLEJİ ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 22.05.2024
Çarşamba
12:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI YUNUS EMRE ORTAOKULU

-
CUMHURİYET ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 22.05.2024
Çarşamba
13:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU

-
BARBAROS ORTAOKULU

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 22.05.2024
Çarşamba
14:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI YUNUS EMRE ORTAOKULU

-
BERA KOLEJİ ORTAOKULU

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 22.05.2024
Çarşamba
15:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI REŞADİYE ORTAOKULU

-
AKTÜRKLER İMAM HATİP ORTAOKULU

Futsal Küçük Erkek 23.05.2024
Perşembe
10:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Hacı Hayriye Özsoy Ortaokulu , MERKEZ

-
Özel Afyon Neziha Arslan Ortaokulu (A)

Futsal Küçük Erkek 23.05.2024
Perşembe
11:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Beyyazı Ortaokulu (A)

-
Yüksel Varlı OrtaOkulu

Futsal Küçük Erkek 23.05.2024
Perşembe
12:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Köprülü Şehit Ramiz Demir Ortaokulu(A)

-
Salar İmam Hatip Ortaokulu , MERKEZ

Futsal Küçük Erkek 23.05.2024
Perşembe
13:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Özel Yavuzoğlu Ortaokulu , MERKEZ

-
Huriye Aşkar Ortaokulu , MERKEZ

Futsal Küçük Erkek 23.05.2024
Perşembe
10:00
SİNANPAŞA SPOR SALONU Kırka Şehit Ramazan Bağlan Ortaokulu

-
Bulca Şehit Necati Yatkak Ortaokulu

Futsal Küçük Erkek 23.05.2024
Perşembe
11:00
SİNANPAŞA SPOR SALONU Güney Ayşe Zeynep Kocabıyık Ortaokulu , SİNANPAŞA

-
Garipçe Ortaokulu , SİNANPAŞA

Futsal Küçük Kız 23.05.2024
Perşembe
12:00
SİNANPAŞA SPOR SALONU Düzağaç Ortaokulu

-
Taşoluk Fatih Ortaokulu

Futsal Küçük Kız 23.05.2024
Perşembe
13:00
SİNANPAŞA SPOR SALONU Kınık Ortaokulu

-
Güney Ayşe Zeynep Kocabıyık Ortaokulu , SİNANPAŞA

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 23.05.2024
Perşembe
10:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI CUMHURİYET ORTAOKULU

-
MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 23.05.2024
Perşembe
11:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI YUNUS EMRE ORTAOKULU

-
BARBAROS ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 23.05.2024
Perşembe
12:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI AKTÜRKLER İMAM HATİP ORTAOKULU

-
REŞADİYE ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 23.05.2024
Perşembe
13:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI ALİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU

-
BERA KOLEJİ ORTAOKULU

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 23.05.2024
Perşembe
13:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU

-
BARBAROS ORTAOKULU

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 23.05.2024
Perşembe
15:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI ALİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU

-
CUMHURİYET ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 24.05.2024
Cuma
10:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI A1

-
YARI FİNAL
B2

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 24.05.2024
Cuma
11:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI B1

-
YARI FİNAL
A2

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 24.05.2024
Cuma
12:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI A1

-
YARI FİNAL
B2

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 24.05.2024
Cuma
13:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI B1

-
YARI FİNAL
A2

FUTSAL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
15:30
BOLVADİN HORAN GENÇLİK SPOR

10-1
SULTANDAĞI SPOR

(H) RESUL DEDE
(Y) FURKAN KÖSE
(Y) MURAT KARADUMAN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
U17 18.05.2024
Cumartesi
14:30
ÇAY ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

0-2
BELEDİYE BOLVADİN TERMAL SPOR

(H) EYYÜP BOZ
(Y) ABDÜLKADİR GÜNGÖR
(Y) UTKU YALIN
(G) ÖMER FARUK BAKIR
U17 18.05.2024
Cumartesi
12:00
S-1 AFYON SARIK KÖYÜ GENÇLİK VE SPOR

4-1
SANDIKLI SPOR

(H) RAMAZAN TAŞKIN
(Y) AYŞENUR BAYRAM
(Y) SÜMEYRA ŞEN
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
14:00
S-1 SEYDİLER GENÇLİK SPOR

5-3
ÇIKRIK GENÇLİK SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) BURAK ELMAS
(Y) İBRAHİM ACIL
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
16:00
S-1 ATAKÖY GENÇLİK SPOR

7-1
AKÇİN GENÇLİK SPOR

(H) RAMAZAN MEVLÜT ÖZKAN
(Y) SELMAN BAYAR
(Y) AHMET AKKUŞ
(G) AHMET COŞAR
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
14:30
DAZKIRI DAZKIRI BELEDİYE SPOR

6-1
TOPAÇ SPOR

(H) HAKAN ÇAM
(Y) İSMAİL YILMAZ
(Y) YUSUF YILDIRIM
(G) HASAN İNAM
U17 19.05.2024
Pazar
14:30
İHSANİYE DÖĞER BELEDİYE SPOR

1-0
HORAN GENÇLİK SPOR

(H) AHMET AKKUŞ
(Y) FAİKBURAK GECEKUŞU
(Y) OSMAN KALENDER
(G) MUSTAFA KARAŞAHİN
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
14:30
KARADİLLİ TATARLI GENÇLİK SPOR

-
EV SAHİBİ TAKIM ÇEKİLDİ TATİL EDİLDİ
ORTAPINAR GENÇLİK SPOR

(H) SULTAN DURGUT
(Y) HALİL DİREN
(Y) MURAT KARADUMAN
(G) ÖMER YILMAZ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
12:00
S-1 ÇAYIRBAĞ BELEDİYE SPOR

3-4
ADİL SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) YUSUF BATUHAN ESENER
(Y) FURKAN KÖSE
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
14:00
S-1 SADIKBEY SPOR

2-1
SÜLÜN SPOR

(H) RESUL DEDE
(Y) YUSUF BATUHAN ESENER
(Y) FURKAN KÖSE
(G) MEHMET AYDIN
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
16:00
S-1 SPOR LİSESİ GENÇLİK SPOR

2-1
KARAHİSAR GÜCÜ SPOR

(H) GÜNEŞ KIZILARSLAN
(Y) ABDULLAH YAVAŞOĞLU
(Y) YUNUS EMRE GÜRBÜZ
(G) CEM YAVUZ
U17 19.05.2024
Pazar
11:00
S-2 SEYDİLER GENÇLİK SPOR

0-7
KUZEY GENÇLİK SPOR

(H) SELMAN BAYAR
(Y) RESUL DEDE
(Y) FATMA BAŞOL
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
13:00
S-2 GEZLER SPOR

2-5
KUZEY GENÇLİK SPOR

(H) RAMAZAN TAŞKIN
(Y) RESUL ŞAHİN
(Y) BURAK ELMAS
(G) METİN KANDEMİR
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
S-2 ANADOLU GÜCÜ SPOR

3-0
GÜNEY GENÇLİK SPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) RAMAZAN MEVLÜT ÖZKAN
(Y) ERCAN AYTAÇ
(Y) MEVLÜT ŞEKER
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
17:00
S-2 BÜYÜKKALECİK BELEDİYE SPOR

3-5
SADIKBEY 1923 GENÇLİK SPOR

(H) EYYÜP BOZ
(Y) ERCAN AYTAÇ
(Y) MEVLÜT ŞEKER
(G) MEHMET AYDIN
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
SİNANPAŞA KILIÇARSLAN SPOR

2-4
AHMETPAŞA SPOR

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) İBRAHİM ACIL
(Y) ALP EREN TUNÇ
(G) AHMET COŞAR
Futbol Genç Kız 21.05.2024
Salı
12:00
ATLETİZM-A Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi ,

-
Atatürk Lisesi

5x5 FUTBOL TURNUVASI KIZ 21.05.2024
Salı
12:00
ATLETİZM-A Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi ,

-
Atatürk Lisesi

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 22.05.2024
Çarşamba
12:00
ATLETİZM-A Ali Çağlar Anadolu Lisesi

-
Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi ,

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 22.05.2024
Çarşamba
13:30
ATLETİZM-B Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu

-
Afyonkarahisar Spor Lisesi(A

U13 22.05.2024
Çarşamba
18:00
BOLVADİN HORAN GENÇLİK SPOR

-
YENİ KOCATEPE GENÇLİK SPOR

U13 22.05.2024
Çarşamba
18:00
DAZKIRI DAZKIRI BELEDİYE SPOR

-
AYYILDIZ GENÇLİK SPOR

U13 22.05.2024
Çarşamba
17:00
S-1 AFYON ASLANTEPE GENÇLİK SPOR

-
ANADOLU GÜCÜ SPOR

U13 22.05.2024
Çarşamba
18:30
S-1 SAFA GENÇLİK SPOR

-
AFKA GENÇLİK SPOR

U13 22.05.2024
Çarşamba
17:00
S-2 ARENA GENÇLİK SPOR

-
BELEDİYE BOLVADİN TERMAL SPOR

U13 22.05.2024
Çarşamba
18:30
S-2 EGE GENÇLİK SPOR

-
KUZEY GENÇLİK SPOR

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 23.05.2024
Perşembe
12:00
ATLETİZM-A Atatürk Lisesi

-
1. MAÇ GALİBİ

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 23.05.2024
Perşembe
12:00
ATLETİZM-B 2. MAÇ GALİBİ

-
Afyonkarahisar Hattat Ahmet Karahisari AİHL (A)

AKÜ BAHAR TURNUVASI 23.05.2024
Perşembe
13:00
BESYO BOLVADİN MESLEK YÜKSEK OKULU

-
YARI FİNAL
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

AKÜ BAHAR TURNUVASI 23.05.2024
Perşembe
15:00
BESYO İ.İ.B.F.

-
YARI FİNAL
TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 24.05.2024
Cuma
11:00
ATLETİZM-A 3. MAÇ MAĞLUBU

-
3. LÜK MAÇI
4. MAÇ MAĞLUBU

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 24.05.2024
Cuma
11:00
ATLETİZM-B 3. MAÇ GALİBİ

-
FİNAL
4. MAÇ GALİBİ

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 22.05.2024
Çarşamba
12:00
ATLETİZM-A Ali Çağlar Anadolu Lisesi

-
Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi ,

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 22.05.2024
Çarşamba
13:30
ATLETİZM-B Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu

-
Afyonkarahisar Spor Lisesi(A

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 23.05.2024
Perşembe
12:00
ATLETİZM-A Atatürk Lisesi

-
1. MAÇ GALİBİ

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 23.05.2024
Perşembe
12:00
ATLETİZM-B 2. MAÇ GALİBİ

-
Afyonkarahisar Hattat Ahmet Karahisari AİHL (A)

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 24.05.2024
Cuma
11:00
ATLETİZM-A 3. MAÇ MAĞLUBU

-
3. LÜK MAÇI
4. MAÇ MAĞLUBU

5x5 FUTBOL TURNUVASI ERKEK 24.05.2024
Cuma
11:00
ATLETİZM-B 3. MAÇ GALİBİ

-
FİNAL
4. MAÇ GALİBİ

5x5 FUTBOL TURNUVASI KIZ LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
5x5 FUTBOL TURNUVASI KIZ 21.05.2024
Salı
12:00
ATLETİZM-A Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi ,

-
Atatürk Lisesi

AKÜ BAHAR TURNUVASI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
AKÜ BAHAR TURNUVASI 23.05.2024
Perşembe
13:00
BESYO BOLVADİN MESLEK YÜKSEK OKULU

-
YARI FİNAL
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

AKÜ BAHAR TURNUVASI 23.05.2024
Perşembe
15:00
BESYO İ.İ.B.F.

-
YARI FİNAL
TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

Futbol Genç Kız LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futbol Genç Kız 21.05.2024
Salı
12:00
ATLETİZM-A Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi ,

-
Atatürk Lisesi

2.AMATÖR LİGİ - 5.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
15:30
BOLVADİN HORAN GENÇLİK SPOR

10-1
SULTANDAĞI SPOR

RESUL DEDE
FURKAN KÖSE
MURAT KARADUMAN
SÜLEYMAN GÜNEŞ
2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
14:00
S-1 SEYDİLER GENÇLİK SPOR

5-3
ÇIKRIK GENÇLİK SPOR

İBRAHİM ELMAS
BURAK ELMAS
İBRAHİM ACIL
BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
2.AMATÖR 18.05.2024
Cumartesi
16:00
S-1 ATAKÖY GENÇLİK SPOR

7-1
AKÇİN GENÇLİK SPOR

RAMAZAN MEVLÜT ÖZKAN
SELMAN BAYAR
AHMET AKKUŞ
AHMET COŞAR
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
14:30
DAZKIRI DAZKIRI BELEDİYE SPOR

6-1
TOPAÇ SPOR

HAKAN ÇAM
İSMAİL YILMAZ
YUSUF YILDIRIM
HASAN İNAM
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
14:30
KARADİLLİ TATARLI GENÇLİK SPOR

-
EV SAHİBİ TAKIM ÇEKİLDİ TATİL EDİLDİ
ORTAPINAR GENÇLİK SPOR

SULTAN DURGUT
HALİL DİREN
MURAT KARADUMAN
ÖMER YILMAZ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
12:00
S-1 ÇAYIRBAĞ BELEDİYE SPOR

3-4
ADİL SPOR

İBRAHİM ELMAS
YUSUF BATUHAN ESENER
FURKAN KÖSE
SÜLEYMAN GÜNEŞ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
14:00
S-1 SADIKBEY SPOR

2-1
SÜLÜN SPOR

RESUL DEDE
YUSUF BATUHAN ESENER
FURKAN KÖSE
MEHMET AYDIN
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
16:00
S-1 SPOR LİSESİ GENÇLİK SPOR

2-1
KARAHİSAR GÜCÜ SPOR

GÜNEŞ KIZILARSLAN
ABDULLAH YAVAŞOĞLU
YUNUS EMRE GÜRBÜZ
CEM YAVUZ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
13:00
S-2 GEZLER SPOR

2-5
KUZEY GENÇLİK SPOR

RAMAZAN TAŞKIN
RESUL ŞAHİN
BURAK ELMAS
METİN KANDEMİR
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
S-2 ANADOLU GÜCÜ SPOR

3-0
GÜNEY GENÇLİK SPOR

Bu Maça Gitmedi

RAMAZAN MEVLÜT ÖZKAN
ERCAN AYTAÇ
MEVLÜT ŞEKER
SÜLEYMAN GÜNEŞ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
17:00
S-2 BÜYÜKKALECİK BELEDİYE SPOR

3-5
SADIKBEY 1923 GENÇLİK SPOR

EYYÜP BOZ
ERCAN AYTAÇ
MEVLÜT ŞEKER
MEHMET AYDIN
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
SİNANPAŞA KILIÇARSLAN SPOR

2-4
AHMETPAŞA SPOR

ALİOSMAN TUNÇ
İBRAHİM ACIL
ALP EREN TUNÇ
AHMET COŞAR
U17 LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 18.05.2024
Cumartesi
14:30
ÇAY ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

0-2
BELEDİYE BOLVADİN TERMAL SPOR

EYYÜP BOZ
ABDÜLKADİR GÜNGÖR
UTKU YALIN
ÖMER FARUK BAKIR
U17 18.05.2024
Cumartesi
12:00
S-1 AFYON SARIK KÖYÜ GENÇLİK VE SPOR

4-1
SANDIKLI SPOR

RAMAZAN TAŞKIN
AYŞENUR BAYRAM
SÜMEYRA ŞEN
MUSTAFA KARAŞAHİN
U17 19.05.2024
Pazar
14:30
İHSANİYE DÖĞER BELEDİYE SPOR

1-0
HORAN GENÇLİK SPOR

AHMET AKKUŞ
FAİKBURAK GECEKUŞU
OSMAN KALENDER
MUSTAFA KARAŞAHİN
U17 19.05.2024
Pazar
11:00
S-2 SEYDİLER GENÇLİK SPOR

0-7
KUZEY GENÇLİK SPOR

SELMAN BAYAR
RESUL DEDE
FATMA BAŞOL
BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
U13 LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 22.05.2024
Çarşamba
18:00
BOLVADİN HORAN GENÇLİK SPOR

-
YENİ KOCATEPE GENÇLİK SPOR

U13 22.05.2024
Çarşamba
18:00
DAZKIRI DAZKIRI BELEDİYE SPOR

-
AYYILDIZ GENÇLİK SPOR

U13 22.05.2024
Çarşamba
17:00
S-1 AFYON ASLANTEPE GENÇLİK SPOR

-
ANADOLU GÜCÜ SPOR

U13 22.05.2024
Çarşamba
18:30
S-1 SAFA GENÇLİK SPOR

-
AFKA GENÇLİK SPOR

U13 22.05.2024
Çarşamba
17:00
S-2 ARENA GENÇLİK SPOR

-
BELEDİYE BOLVADİN TERMAL SPOR

U13 22.05.2024
Çarşamba
18:30
S-2 EGE GENÇLİK SPOR

-
KUZEY GENÇLİK SPOR

FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futsal Genç Erkek 20.05.2024
Pazartesi
11:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Fatih Anadolu Lisesi

-
Dinar Gevher Nesibe M.T.A.L. Dinar

(H) İBRAHİM ELMAS
(2) GÜNEŞ KIZILARSLAN
(M) SULTAN DURGUT
Futsal Genç Erkek 20.05.2024
Pazartesi
12:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Atatürk Anadolu Lisesi

-
TOKİ Sosyal Bilimler Lisesi

(H) İBRAHİM ELMAS
(2) SULTAN DURGUT
(M) GÜNEŞ KIZILARSLAN
Futsal Genç Erkek 20.05.2024
Pazartesi
13:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu

-
Özel Yavuzoğlu Anadolu Lisesi

(H) İBRAHİM ELMAS
(2) GÜNEŞ KIZILARSLAN
(M) SULTAN DURGUT
SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 20.05.2024
Pazartesi
10:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI YUNUS EMRE ORTAOKULU

-
AKTÜRKLER İMAM HATİP ORTAOKULU

(H) RAMAZAN TAŞKIN
(2) HALİL DİREN
(M) MEVLÜT ŞEKER
SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 20.05.2024
Pazartesi
11:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI BERA KOLEJİ ORTAOKULU

-
REŞADİYE ORTAOKULU

(H) RAMAZAN TAŞKIN
(2) HALİL DİREN
(M) İBRAHİM ACIL
SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 20.05.2024
Pazartesi
12:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU

-
CUMHURİYET ORTAOKULU

(H) HALİL DİREN
(2) RAMAZAN TAŞKIN
(M) KERİM ERİNÇ
SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 20.05.2024
Pazartesi
13:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI BARBAROS ORTAOKULU

-
ALİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU

(H) HALİL DİREN
(2) RAMAZAN TAŞKIN
(M) MERT ÇELİK
SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 20.05.2024
Pazartesi
14:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI AKTÜRKLER İMAM HATİP ORTAOKULU

-
BERA KOLEJİ ORTAOKULU

(H) RAMAZAN TAŞKIN
(2) MEVLÜT ŞEKER
(M) ARDA YILMAZ
SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 20.05.2024
Pazartesi
15:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI REŞADİYE ORTAOKULU

-
ALİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU

(H) HALİL DİREN
(2) İBRAHİM ACIL
(M) BURAK EROĞLU
Futsal Genç Kız 21.05.2024
Salı
10:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu

-
Atatürk Anadolu Lisesi

Futsal Genç Erkek 21.05.2024
Salı
11:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Çay Şehit Ahmet Şahin M.T.A.L.(A)

-
Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi ,

Futsal Genç Erkek 21.05.2024
Salı
12:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek M.T.A.L.(A), Merkez

-
Ali Çağlar Anadolu Lisesi

Futsal Genç Erkek 21.05.2024
Salı
13:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Afyon Lisesi

-
Afyonkarahisar Hattat Ahmet Karahisari AİHL (A)

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 21.05.2024
Salı
10:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI ALİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU

-
MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 21.05.2024
Salı
11:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI BARBAROS ORTAOKULU

-
CUMHURİYET ORTAOKULU

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 21.05.2024
Salı
12:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI REŞADİYE ORTAOKULU

-
YUNUS EMRE ORTAOKULU

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 21.05.2024
Salı
13:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI BERA KOLEJİ ORTAOKULU

-
AKTÜRKLER İMAM HATİP ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 21.05.2024
Salı
14:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU

-
YUNUS EMRE ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 21.05.2024
Salı
15:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI CUMHURİYET ORTAOKULU

-
BARBAROS ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 22.05.2024
Çarşamba
10:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI ALİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU

-
AKTÜRKLER İMAM HATİP ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 22.05.2024
Çarşamba
11:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI REŞADİYE ORTAOKULU

-
BERA KOLEJİ ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 22.05.2024
Çarşamba
12:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI YUNUS EMRE ORTAOKULU

-
CUMHURİYET ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 22.05.2024
Çarşamba
13:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU

-
BARBAROS ORTAOKULU

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 22.05.2024
Çarşamba
14:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI YUNUS EMRE ORTAOKULU

-
BERA KOLEJİ ORTAOKULU

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 22.05.2024
Çarşamba
15:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI REŞADİYE ORTAOKULU

-
AKTÜRKLER İMAM HATİP ORTAOKULU

Futsal Küçük Erkek 23.05.2024
Perşembe
10:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Hacı Hayriye Özsoy Ortaokulu , MERKEZ

-
Özel Afyon Neziha Arslan Ortaokulu (A)

Futsal Küçük Erkek 23.05.2024
Perşembe
11:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Beyyazı Ortaokulu (A)

-
Yüksel Varlı OrtaOkulu

Futsal Küçük Erkek 23.05.2024
Perşembe
12:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Köprülü Şehit Ramiz Demir Ortaokulu(A)

-
Salar İmam Hatip Ortaokulu , MERKEZ

Futsal Küçük Erkek 23.05.2024
Perşembe
13:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Özel Yavuzoğlu Ortaokulu , MERKEZ

-
Huriye Aşkar Ortaokulu , MERKEZ

Futsal Küçük Erkek 23.05.2024
Perşembe
10:00
SİNANPAŞA SPOR SALONU Kırka Şehit Ramazan Bağlan Ortaokulu

-
Bulca Şehit Necati Yatkak Ortaokulu

Futsal Küçük Erkek 23.05.2024
Perşembe
11:00
SİNANPAŞA SPOR SALONU Güney Ayşe Zeynep Kocabıyık Ortaokulu , SİNANPAŞA

-
Garipçe Ortaokulu , SİNANPAŞA

Futsal Küçük Kız 23.05.2024
Perşembe
12:00
SİNANPAŞA SPOR SALONU Düzağaç Ortaokulu

-
Taşoluk Fatih Ortaokulu

Futsal Küçük Kız 23.05.2024
Perşembe
13:00
SİNANPAŞA SPOR SALONU Kınık Ortaokulu

-
Güney Ayşe Zeynep Kocabıyık Ortaokulu , SİNANPAŞA

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 23.05.2024
Perşembe
10:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI CUMHURİYET ORTAOKULU

-
MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 23.05.2024
Perşembe
11:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI YUNUS EMRE ORTAOKULU

-
BARBAROS ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 23.05.2024
Perşembe
12:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI AKTÜRKLER İMAM HATİP ORTAOKULU

-
REŞADİYE ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 23.05.2024
Perşembe
13:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI ALİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU

-
BERA KOLEJİ ORTAOKULU

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 23.05.2024
Perşembe
13:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU

-
BARBAROS ORTAOKULU

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 23.05.2024
Perşembe
15:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI ALİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU

-
CUMHURİYET ORTAOKULU

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 24.05.2024
Cuma
10:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI A1

-
YARI FİNAL
B2

SANDIKLI YILDIZ ERKEKLER FUTSAL 24.05.2024
Cuma
11:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI B1

-
YARI FİNAL
A2

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 24.05.2024
Cuma
12:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI A1

-
YARI FİNAL
B2

SANDIKLI KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL 24.05.2024
Cuma
13:00
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK SPOR SALONU SANDIKLI B1

-
YARI FİNAL
A2

Futsal Genç Erkek LİGİ - 20.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futsal Genç Erkek 20.05.2024
Pazartesi
11:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Fatih Anadolu Lisesi

-
Dinar Gevher Nesibe M.T.A.L. Dinar

İBRAHİM ELMAS
GÜNEŞ KIZILARSLAN
SULTAN DURGUT
Futsal Genç Erkek 20.05.2024
Pazartesi
12:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Atatürk Anadolu Lisesi

-
TOKİ Sosyal Bilimler Lisesi

İBRAHİM ELMAS
SULTAN DURGUT
GÜNEŞ KIZILARSLAN
Futsal Genç Erkek 20.05.2024
Pazartesi
13:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu

-
Özel Yavuzoğlu Anadolu Lisesi

İBRAHİM ELMAS
GÜNEŞ KIZILARSLAN
SULTAN DURGUT
Futsal Genç Erkek 21.05.2024
Salı
11:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Çay Şehit Ahmet Şahin M.T.A.L.(A)

-
Salar Çok Programlı Anadolu Lisesi ,

Futsal Genç Erkek 21.05.2024
Salı
12:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek M.T.A.L.(A), Merkez

-
Ali Çağlar Anadolu Lisesi

Futsal Genç Erkek 21.05.2024
Salı
13:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Afyon Lisesi

-
Afyonkarahisar Hattat Ahmet Karahisari AİHL (A)

Futsal Genç Kız LİGİ - 20.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futsal Genç Kız 21.05.2024
Salı
10:00
TINAZTEPE SPOR SALONU Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu

-
Atatürk Anadolu Lisesi

Futsal Küçük Erkek LİGİ - 21.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futsal Küçük Erkek 23.05.2024
Perşembe
10:00
ÇİĞİLTEPE SPOR SALONU Hacı Hayriye Özsoy Ortaokulu , MERKEZ

-