KURTULUŞ ASLAN DR UNVANINI ALDI
KURTULUŞ ASLAN DR UNVANINI ALDI
İlimiz B Klasman Yardımcı Hakemi Kurtuluş ASLAN
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beden Eğitimi ve Spor Ana Bilim Dalı, Beden Eğitimi ve Spor Doktora Programını "Farklı Branşlardaki Genç Sporcuların Gün Zamanı ve Kronotipinin Bilişsel Fonksiyonlar Üzerine Etkisi" isimli tez çalışmasını yapmış olduğu tez savunmasınıyla tamamlayarak doktora programını başarılı şekilde sonuçlandırmış ve Doktor unvanını almıştır.
Tez danışmanlığını Prof. Dr. Özcan SAYGIN'ın yaptığı çalışmada Prof.Dr.Ertuğrul GELEN, Prof.Dr. Erkan ARSLANOĞLU, Prof.Dr. Gönül BABAYİĞİT İREZ ve Doç.Dr. Kemal GÖRAL'de tez jürisinde yer alarak sürece katkı sağlamıştır.
Doktor Unvanını alan İlimiz B Klasman Hakemi Kurtuluş ASLAN Afyonkarahisar hakemliğinde ilk doktor unvanını alan hakem olmuştur. Afyonkarahisar Hakem Camiası olarak Sevgili Kurtuluş ASLAN'a hayırlı olsun dileklerimizi sunarız. Bu süreçte Kurtuluş ASLAN'a yardımlarını esirgemeyen Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Dekanı Prof.Dr ÖZCAN SAYGIN'a ve diğer görev yapan hocalarımıza teşekkür ederiz. Afyonkarahisar Hakem Camiası olarak;Türk Hakemliği için daha güzel klasmanlarda görmek dileğiyle başarılarının devamını dileriz.
 
AFYON İL HAKEM KURULU TFFHGD AFYON ŞUBESİ
Bu haber bugün 3 kez, genel toplamda 125 kez görüntülendi.