Bu alana reklam               verebilirsiniz.
       Bu alana reklam               verebilirsiniz.

       Bu alana reklam               verebilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz

Dr. Abdurrahman Arıcı Teşekkür Ederiz.
Dr. Abdurrahman Arıcı Teşekkür Ederiz.
TFFHGD Genel Merkezi “ durdu durdu turnayı gözünden vurdu”

TFFHGD Genel merkezi Ankara'nın Balgat muhitinde Yelken Plaza'dan akıllı ofis satın aldı. 

Uzun yıllardan beri faaliyet gösteren Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği kuruluş tarihi olan 1989 kuruldu. Belirli bir süre kirada durduktan sonra Eskişehir’de 2 odalı ufak bir yerde faaliyet gösteriyordu.Daha sonra Genel Başkan Dr. Abdurrahman Arıcı’nın girişimleri sonucu zamanın federasyon başkanı Yıldırım Demirören’nin onayı ile  herhangi bir kira bedeli ödemeden Ankara Balgat’ta bulunan TFF binasında faaliyetlerini sürdürmeye başladı.TFFHGD, 3 siyasi partinin dışında Türkiye geneli 81 vilayette örgütlenen ender sivil toplum kuruluşlardan biridir. Genel Başkan Dr. Abdurrahman Arıcı ve arkadaşları, Ankara’da genel merkezin tapusu kendine bir yer alınması konusunu masaya yatırdılar ve oy birliği ile bu karar alındı.

Yetki Genel Başkan Dr. Abdurrahman Arıcı’daydı.Arıcı, bu konuda hep büyük düşündü.  Ankara’nın en güzel yerlerinden biri olan Balgat’ta ve muhitin en gözde plazalarından biri olan Yelken Plaza’da 19.katı 844 bin liraya anlaştı ve bugün tapusunu aldı.Haber ulaşır ulaşmaz hemen araştırmaya girdik. Yerin konumu nedir? Fiyatı nedir? Binanın tasarımı nedir?

Yelken Plaza,  Ankara'nın iş ve ticaret merkezi olarak gelişen Konya - Samsun Yolu üzerinde yer alan proje 8.118 m2 'lik bir alanda ofisler ve mağazalardan oluşmaktadır.

Edindiğimiz bilgilere göre fiyatı da diğer ofislerden çok daha ucuzdur. Belediye rayiç bedeli 1 milyon 102.000 olarak gözükmektedir. Hiçbir zaman mal sahipleri rayiç bedel ile satmazlar.

Yapının, Konya- Samsun Yolu üzerinde her iki yönden yaklaşımda simgesel bir etki oluşturması hedeflenmiş, bulunduğu konumda Ankara silüetine sunacağı etki ana tasarım kriteri olmuştur. Bu yaklaşımla tasarlanan yapı, çevresindeki konut dokusundan kendini ayrıştırmakla beraber çok katlı ofis yapılarından da farklılaşarak kendi özgün varlığını ortaya koymaktadır. Mağazalar firma bünyesinde muhafaza edilerek seçkin markalara kiralandığı gözükmektedir. Bu plazada Halter, tekvando ve kayak federasyonları da kiracı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kimler Genel Başkanlık yaptı?

Sırasıyla, Yusuf Namoğlu (Kurucu genel başkan), Oğuz Sarvan, Ahmet Çakar, Serdar Çakır, Metin Tokat, Mustafa Çulcu, Selçuk Dereli ve Dr. Abdurrahman Arıcı genel başkanlık yaptı.  

Dr. Abdurrahman Arıcı ise 3 dönemdir genel başkan olarak devam etmektedir.

Ankara’nın en prestijli plazalarından olan Yelken Plaza’dan yer alması tarihi bir olaydır. Bu hakemlere yakışır bir yerdir. Hep söylüyoruz hep yazıyoruz, hakem camiasına her kim bir çivi çakmış ise başımızın üstünde yeri vardır. Bu bağlamda Başkan Arıcı, kişisel kariyerini kullanarak hakem camiasına güzel bir mekan kazandırmıştır.

Kendisini ve yönetim kurulu arkadaşlarını tebrik ediyorum. Bu ekip tarihe adını altın harflerle yazdırmıştır. Öyle küçümsenecek bir durum değildir.

Afyonkarahisar HAkem Camiası Olarak kendisine çok teşekkür ederiz.
AFYON İL HAKEM KURULU
TFFHGD AFYON ŞUBESİ
Bu haber bugün 3 kez, genel toplamda 194 kez görüntülendi.

       Bu alana reklam               verebilirsiniz.
       Bu alana reklam               verebilirsiniz.

       Bu alana reklam               verebilirsiniz.