Bu alana reklam               verebilirsiniz.
       Bu alana reklam               verebilirsiniz.

       Bu alana reklam               verebilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz

VİSİT AFYON
VİSİT AFYON
 AFYONKARAHİSAR BULUŞMA NOKTASI

AFYONKARAHİSAR’I TANIMANIN EN KEYİFLİ YOLU:  VİSİT AFYON

Afyonkarahisar turistik bir destinasyon olmanın yanında, kendine özgü coğrafi, sosyokültürel ve ekonomik özgünlüklere sahiptir. Bu durum, Afyonkarahisar’ı hem oldukça çekici hem de hassas ve kırılgan yapmaktadır. Özellikle, termal turizmi ağırlıklı turistik destinasyon haline gelmiştir.  İnsanlar artık daha çok sosyal medyada vakit geçirmeyi tercih ediyor ve bilgi akışını daha kusursuz bir şekilde sağlamak adına da sosyal medya platformları günümüzde bir adım önde. Bunun bilinci ile Afyonkarahisar şehir kimliğinin tanıtımı için Afyonkarahisar olarak bu platformlarda yerimiz almamız gerekti. Bu çalışmaları ve buna bağlı tanıtımları, tanıtım çalışmalarının koordinasyonu, çalışma saatleri mesai saatleri ile sınırlı kalmayan, proje konusunda deneyimli, turizm sektörünün işleyişini anlayan, yabancı dil bilen, organizasyon yeteneğine ve ekip ruhuna sahip Afyonkarahisar Tanıtım Bürosunun çalışanları tarafından yapıldı.Afyonkarahisar Tanıtım Bürosunun yaptığı bu çalışmalarla Afyonkarahisar, sosyal medya platformlarında yerini alıp insanlarla daha kısa sürede daha etkili iletişim içerisinde oldu.  Büro tarafından oluşturan visitafyon isimli sosyal medya hesapları ve web sitesinin yönetimi çok daha profesyonel bir şekilde yapılmaya başlandı. . Bu çalışmaların yanında Afyonkarahisar Valiliğinin de Resmi Sosyal Medya hesapları, web sayfası da etkin bir biçimde tanıtım aracı olarak kullanılmaya başlanıldı.

2.1.1-Web Sayfası

Afyonkarahisar’ın turistik ve kültürel değerleri hakkında bilgilendiren, güncel etkinliklerin olduğu etkinlik takvimini de içeren www.visitafyon.org adında İngilizce ve Türkçe dil seçeneği ile hazırlanan tanıtım web sitesi kullanıma girmiştir.

2.1.2-Mobil Uygulama VisitAfyon

Afyonkarahisar’ın turistik değerleri, ulaşımı, yeme-içme mekanları, konaklama olanakları gibi Afyonkarahisar’a dair pek çok bilgiyi ve güncel etkinlikleri de içeren Afyonkarahisar Valiliği tarafından hazırlanan Visit Afyon Mobil Uygulaması Apple Store ve Play Store da Türkçe ve İngilizce dil seçeneği kullanıcılarla buluştu.

İNDİRMR İÇİN OKUTUN 

2.1.3-Sosyal Medya

Visit.afyon instagram hesabı ve visit_afyon twitter hesabı ile Afyonkarahisar hakkında ilgi çekici, bilgilendirici paylaşımlar yapılarak tanıtım çalışmalarında sosyal medya aktif olarak kullanıldı.


 /Visit.afyon /Visitafyonkarahisar /visit_afyon /visitafyonBu programın hazırlanmasında emeği geçenlere Afyonkarahisar Hakem Camiası adına teşekkür ederiz.
AFYON İL HAKEM KURULU
TFFHGD AFYON ŞUBESİ
Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 333 kez görüntülendi.

       Bu alana reklam               verebilirsiniz.
       Bu alana reklam               verebilirsiniz.

       Bu alana reklam               verebilirsiniz.