BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 22.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U19 19.01.2019
Cumartesi
13:00
ÇOBANLAR ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

2-5
KARŞIYAKA SPOR

(H) MUSA CANDAN
(Y) İSMAİL YATKIN
(Y) RAMAZAN ORUÇ KARA
(G) İDRİS DAŞPINAR
S.AMATÖR 19.01.2019
Cumartesi
13:00
İSCEHİSAR İSCEHİSAR SPOR

2-1
DÖĞER BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) NİHAT ÖKTEN
(G) MURAT BULCA
S.AMATÖR 19.01.2019
Cumartesi
13:00
S-1 AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

5-2
KUMARTAŞ SPOR

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) MÜCAHİD KARAMAN
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
U19 19.01.2019
Cumartesi
13:30
S-2 SUSUZ BELEDİYE SPOR

3-0
BOLVADİN BELEDİYE SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) APDÜL KADİR KARA
(Y) HAKKI İNCİ
(G) CANAN AYCAN
U14 19.01.2019
Cumartesi
14:00
SALAR SALAR BELEDİYE SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

(H) AHMET YETİŞ
U14 19.01.2019
Cumartesi
13:30
SANDIKLI SANDIKLI SPOR

4-0
AFYONKARAHİSAR KARA KARTAL SPOR

(H) NEZAHAT KESER
S.AMATÖR 20.01.2019
Pazar
13:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

7-1
ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) NİHAT ÖKTEN
(Y) ALİ ÇAKIR
(G) HASAN İNAM
S.AMATÖR 20.01.2019
Pazar
13:00
ÇOBANLAR ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

5-1
KAYIHAN BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) FAZLI DALGAR
(Y) RAMAZAN BİLGİN
(G) ORHAN ÇETİNBAŞ
S.AMATÖR 20.01.2019
Pazar
13:30
EMİRDAĞ EMİRDAĞ SPOR

2-1
SALAR BELEDİYE SPOR

(H) ENGİN ATMACA
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) NURULLAH BUĞA
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
U19 20.01.2019
Pazar
13:30
İSCEHİSAR İSCEHİSAR SPOR

1-3
AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) MAHMUT ÇERİK
(Y) KAMİL ŞAKİR
(G) ALİ ESER
1.AMATÖR PLAY-OFF 20.01.2019
Pazar
14:00
M-1 EVCİLER SPOR

0-1
NURİBEY BELEDİYE SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) CEMİL GÖKDURNA
(G) HÜSEYİN SABAN
1.AMATÖR PLAY-OFF 20.01.2019
Pazar
14:00
S-1 KARŞIYAKA SPOR

1-2
HOCALAR BELEDİYE SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) FATİH AKDEDE
(Y) İSMAİL ÖZTEN
(G) HULUSİ BUĞA
U14 20.01.2019
Pazar
12:00
S-2 1967 AFYON SPOR

10-2
AHMETPAŞA SPOR

(H) ALPARSLAN ÇAKIR
1.AMATÖR PLAY-OFF 20.01.2019
Pazar
14:00
S-2 ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

5-4
BAYAT SPOR

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) FAİKBURAK GECEKUŞU
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(G) MUSTAN KARASAHİN
S.AMATÖR 20.01.2019
Pazar
13:30
SUSUZ SUSUZ BELEDİYE SPOR

1-1
DİNAR BELEDİYE SPOR

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(Y) MÜCAHİD KARAMAN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
Elit U16 Ligi 20.01.2019
Pazar
12:00
ZAFER STADI AFJET AFYON SPOR

0-4
MKE ANKARAGÜCÜ

(H) İBRAHİM ÖZKARA
(Y) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
(Y) ALİ GÖKBULUT
U19 22.01.2019
Salı
13:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

4-2
İSCEHİSAR SPOR

(H) HAKKI İNCİ
(Y) APDÜL KADİR KARA
(Y) YUSUF DEMİR
(G) HASAN İNAM
U19 22.01.2019
Salı
14:00
DİNAR DİNAR BELEDİYE SPOR

3-0
ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) PELİN YILDIRIM
(Y) HASAN BASRİ GÖÇER
(Y) AHMET CEYLAN
(G) METİN KANDEMİR
U19 23.01.2019
Çarşamba
12:00
D-5 KARŞIYAKA SPOR

-
SUSUZ BELEDİYE SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) EMRE AYDOĞAN
(Y) HARUN BURAK ÇAKIR
(G) HALİL KUŞ
U14 23.01.2019
Çarşamba
15:00
S-2 AFYONKARAHİSAR KARA KARTAL SPOR

-
AHMETPAŞA SPOR

(H) FATİH AYŞAKAR
U14 23.01.2019
Çarşamba
13:30
SANDIKLI SANDIKLI SPOR

-
SALAR BELEDİYE SPOR

(H) SAMET TEMEL
U14 23.01.2019
Çarşamba
14:00
ŞUHUT ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

-
1967 AFYON SPOR

(H) GÜLAY ELİTOK
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U19 19.01.2019
Cumartesi
13:00
ÇOBANLAR ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

2-5
KARŞIYAKA SPOR

(H) MUSA CANDAN
(Y) İSMAİL YATKIN
(Y) RAMAZAN ORUÇ KARA
(G) İDRİS DAŞPINAR
S.AMATÖR 19.01.2019
Cumartesi
13:00
İSCEHİSAR İSCEHİSAR SPOR

2-1
DÖĞER BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) NİHAT ÖKTEN
(G) MURAT BULCA
S.AMATÖR 19.01.2019
Cumartesi
13:00
S-1 AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

5-2
KUMARTAŞ SPOR

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) MÜCAHİD KARAMAN
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
U19 19.01.2019
Cumartesi
13:30
S-2 SUSUZ BELEDİYE SPOR

3-0
BOLVADİN BELEDİYE SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) APDÜL KADİR KARA
(Y) HAKKI İNCİ
(G) CANAN AYCAN
U14 19.01.2019
Cumartesi
14:00
SALAR SALAR BELEDİYE SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

(H) AHMET YETİŞ
U14 19.01.2019
Cumartesi
13:30
SANDIKLI SANDIKLI SPOR

4-0
AFYONKARAHİSAR KARA KARTAL SPOR

(H) NEZAHAT KESER
S.AMATÖR 20.01.2019
Pazar
13:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

7-1
ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) NİHAT ÖKTEN
(Y) ALİ ÇAKIR
(G) HASAN İNAM
S.AMATÖR 20.01.2019
Pazar
13:00
ÇOBANLAR ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

5-1
KAYIHAN BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) FAZLI DALGAR
(Y) RAMAZAN BİLGİN
(G) ORHAN ÇETİNBAŞ
S.AMATÖR 20.01.2019
Pazar
13:30
EMİRDAĞ EMİRDAĞ SPOR

2-1
SALAR BELEDİYE SPOR

(H) ENGİN ATMACA
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) NURULLAH BUĞA
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
U19 20.01.2019
Pazar
13:30
İSCEHİSAR İSCEHİSAR SPOR

1-3
AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) MAHMUT ÇERİK
(Y) KAMİL ŞAKİR
(G) ALİ ESER
1.AMATÖR PLAY-OFF 20.01.2019
Pazar
14:00
M-1 EVCİLER SPOR

0-1
NURİBEY BELEDİYE SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) CEMİL GÖKDURNA
(G) HÜSEYİN SABAN
1.AMATÖR PLAY-OFF 20.01.2019
Pazar
14:00
S-1 KARŞIYAKA SPOR

1-2
HOCALAR BELEDİYE SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) FATİH AKDEDE
(Y) İSMAİL ÖZTEN
(G) HULUSİ BUĞA
U14 20.01.2019
Pazar
12:00
S-2 1967 AFYON SPOR

10-2
AHMETPAŞA SPOR

(H) ALPARSLAN ÇAKIR
1.AMATÖR PLAY-OFF 20.01.2019
Pazar
14:00
S-2 ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

5-4
BAYAT SPOR

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) FAİKBURAK GECEKUŞU
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(G) MUSTAN KARASAHİN
S.AMATÖR 20.01.2019
Pazar
13:30
SUSUZ SUSUZ BELEDİYE SPOR

1-1
DİNAR BELEDİYE SPOR

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(Y) MÜCAHİD KARAMAN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
Elit U16 Ligi 20.01.2019
Pazar
12:00
ZAFER STADI AFJET AFYON SPOR

0-4
MKE ANKARAGÜCÜ

(H) İBRAHİM ÖZKARA
(Y) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
(Y) ALİ GÖKBULUT
U19 22.01.2019
Salı
13:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

4-2
İSCEHİSAR SPOR

(H) HAKKI İNCİ
(Y) APDÜL KADİR KARA
(Y) YUSUF DEMİR
(G) HASAN İNAM
U19 22.01.2019
Salı
14:00
DİNAR DİNAR BELEDİYE SPOR

3-0
ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) PELİN YILDIRIM
(Y) HASAN BASRİ GÖÇER
(Y) AHMET CEYLAN
(G) METİN KANDEMİR
U19 23.01.2019
Çarşamba
12:00
D-5 KARŞIYAKA SPOR

-
SUSUZ BELEDİYE SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) EMRE AYDOĞAN
(Y) HARUN BURAK ÇAKIR
(G) HALİL KUŞ
U14 23.01.2019
Çarşamba
15:00
S-2 AFYONKARAHİSAR KARA KARTAL SPOR

-
AHMETPAŞA SPOR

(H) FATİH AYŞAKAR
U14 23.01.2019
Çarşamba
13:30
SANDIKLI SANDIKLI SPOR

-
SALAR BELEDİYE SPOR

(H) SAMET TEMEL
U14 23.01.2019
Çarşamba
14:00
ŞUHUT ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

-
1967 AFYON SPOR

(H) GÜLAY ELİTOK
Elit U16 Ligi LİGİ - 18.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Elit U16 Ligi 20.01.2019
Pazar
12:00
ZAFER STADI AFJET AFYON SPOR

0-4
MKE ANKARAGÜCÜ

(H) İBRAHİM ÖZKARA
(Y) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
(Y) ALİ GÖKBULUT
S.AMATÖR LİGİ - 12.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 19.01.2019
Cumartesi
13:00
İSCEHİSAR İSCEHİSAR SPOR

2-1
DÖĞER BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) ALİ ÇAKIR
(Y) NİHAT ÖKTEN
(G) MURAT BULCA
S.AMATÖR 19.01.2019
Cumartesi
13:00
S-1 AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

5-2
KUMARTAŞ SPOR

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) MÜCAHİD KARAMAN
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
S.AMATÖR 20.01.2019
Pazar
13:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

7-1
ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) NİHAT ÖKTEN
(Y) ALİ ÇAKIR
(G) HASAN İNAM
S.AMATÖR 20.01.2019
Pazar
13:00
ÇOBANLAR ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

5-1
KAYIHAN BELEDİYE SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) FAZLI DALGAR
(Y) RAMAZAN BİLGİN
(G) ORHAN ÇETİNBAŞ
S.AMATÖR 20.01.2019
Pazar
13:30
EMİRDAĞ EMİRDAĞ SPOR

2-1
SALAR BELEDİYE SPOR

(H) ENGİN ATMACA
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(Y) NURULLAH BUĞA
(G) BAYRAM HAYRETTİN KUTLU
S.AMATÖR 20.01.2019
Pazar
13:30
SUSUZ SUSUZ BELEDİYE SPOR

1-1
DİNAR BELEDİYE SPOR

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(Y) MÜCAHİD KARAMAN
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
1.AMATÖR PLAY-OFF LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR PLAY-OFF 20.01.2019
Pazar
14:00
M-1 EVCİLER SPOR

0-1
NURİBEY BELEDİYE SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) CEM YAVUZ
(Y) CEMİL GÖKDURNA
(G) HÜSEYİN SABAN
1.AMATÖR PLAY-OFF 20.01.2019
Pazar
14:00
S-1 KARŞIYAKA SPOR

1-2
HOCALAR BELEDİYE SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) FATİH AKDEDE
(Y) İSMAİL ÖZTEN
(G) HULUSİ BUĞA
1.AMATÖR PLAY-OFF 20.01.2019
Pazar
14:00
S-2 ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

5-4
BAYAT SPOR

(H) NİYAZİ BALÇIN
(Y) FAİKBURAK GECEKUŞU
(Y) RAMAZAN TAŞKIN
(G) MUSTAN KARASAHİN
U19 LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U19 19.01.2019
Cumartesi
13:00
ÇOBANLAR ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

2-5
KARŞIYAKA SPOR

(H) MUSA CANDAN
(Y) İSMAİL YATKIN
(Y) RAMAZAN ORUÇ KARA
(G) İDRİS DAŞPINAR
U19 19.01.2019
Cumartesi
13:30
S-2 SUSUZ BELEDİYE SPOR

3-0
BOLVADİN BELEDİYE SPOR

(H) İBRAHİM ELMAS
(Y) APDÜL KADİR KARA
(Y) HAKKI İNCİ
(G) CANAN AYCAN
U19 20.01.2019
Pazar
13:30
İSCEHİSAR İSCEHİSAR SPOR

1-3
AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

(H) TAHİR TALHA TOPBAŞ
(Y) MAHMUT ÇERİK
(Y) KAMİL ŞAKİR
(G) ALİ ESER
U19 LİGİ - 3.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U19 22.01.2019
Salı
13:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

4-2
İSCEHİSAR SPOR

(H) HAKKI İNCİ
(Y) APDÜL KADİR KARA
(Y) YUSUF DEMİR
(G) HASAN İNAM
U19 22.01.2019
Salı
14:00
DİNAR DİNAR BELEDİYE SPOR

3-0
ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) PELİN YILDIRIM
(Y) HASAN BASRİ GÖÇER
(Y) AHMET CEYLAN
(G) METİN KANDEMİR
U19 23.01.2019
Çarşamba
12:00
D-5 KARŞIYAKA SPOR

-
SUSUZ BELEDİYE SPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) EMRE AYDOĞAN
(Y) HARUN BURAK ÇAKIR
(G) HALİL KUŞ
U14 LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 19.01.2019
Cumartesi
14:00
SALAR SALAR BELEDİYE SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

(H) AHMET YETİŞ
U14 19.01.2019
Cumartesi
13:30
SANDIKLI SANDIKLI SPOR

4-0
AFYONKARAHİSAR KARA KARTAL SPOR

(H) NEZAHAT KESER
U14 20.01.2019
Pazar
12:00
S-2 1967 AFYON SPOR

10-2
AHMETPAŞA SPOR

(H) ALPARSLAN ÇAKIR
U14 LİGİ - 3.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 23.01.2019
Çarşamba
15:00
S-2 AFYONKARAHİSAR KARA KARTAL SPOR

-
AHMETPAŞA SPOR

(H) FATİH AYŞAKAR
U14 23.01.2019
Çarşamba
13:30
SANDIKLI SANDIKLI SPOR

-
SALAR BELEDİYE SPOR

(H) SAMET TEMEL
U14 23.01.2019
Çarşamba
14:00
ŞUHUT ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

-
1967 AFYON SPOR

(H) GÜLAY ELİTOK