BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 31.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 23.03.2019
Cumartesi
14:00
İHSANİYE İHSANİYE BELEDİYE SPOR

-
SÜLÜN SPOR

U19 23.03.2019
Cumartesi
13:00
İSCEHİSAR İSCEHİSAR SPOR

-
SUSUZ BELEDİYE SPOR

U19 23.03.2019
Cumartesi
11:00
S-1 KARŞIYAKA SPOR

-
BOLVADİN BELEDİYE SPOR

U14 FİNAL 23.03.2019
Cumartesi
13:00
S-1 SANDIKLI SPOR

-
1967 AFYON SPOR

2.AMATÖR 23.03.2019
Cumartesi
15:00
S-1 BÜYÜKKALECİK BELEDİYE SPOR

-
AKCİN GENÇLİK SPOR

S.AMATÖR 23.03.2019
Cumartesi
14:00
SALAR SALAR BELEDİYE SPOR

-
AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

2.AMATÖR 23.03.2019
Cumartesi
14:00
SANDIKLI SANDIKLI REŞADİYE SPOR

-
AHMETPAŞA SPOR

S.AMATÖR 23.03.2019
Cumartesi
14:30
ŞUHUT ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

-
KAYIHAN BELEDİYE SPOR

MASTERLER LİGİ 24.03.2019
Pazar
17:30
BOLVADİN BOLVADİN MASTERLER

-
KOCATEPE MASTERLER

MASTERLER LİGİ 24.03.2019
Pazar
14:00
ÇAY ÇAY ÇAĞLAYAN MASTERLER

-
AFYONKARAHİSAR MASTERLER

S.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
13:30
ÇOBANLAR ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

-
İSCEHİSAR SPOR

MASTERLER LİGİ 24.03.2019
Pazar
17:30
ÇOBANLAR ÇOBANLAR MASTERLER

-
AFYONSPOR MASTERLER

S.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
13:00
DÖĞER DÖĞER BELEDİYE SPOR

-
SUSUZ BELEDİYE SPOR

S.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
13:00
EMİRDAĞ EMİRDAĞ SPOR

-
BOLVADİN BELEDİYE SPOR

S.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
13:30
İSCEHİSAR KUMARTAŞ SPOR

-
DİNAR BELEDİYE SPOR

2.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
11:00
S-1 BEYYAZI BELEDİYE SPOR

-
AFYON GENÇLİK SPOR

2.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
13:00
S-1 DEĞİRMEN AYVALI SPOR

-
ÇAYIRBAĞ BELEDİYE SPOR

2.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
15:00
S-1 BALÇIKHİSAR BELEDİYE SPOR

-
MAHMUTKÖYÜ 1453 GENÇLİK SPOR

2.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
15:30
SİNANPAŞA AYVALI SPOR

-
BAŞMAKCI SPOR

MASTERLER LİGİ 24.03.2019
Pazar
17:00
SİNANPAŞA SİNANPAŞA MASTERLER

-
ŞEKER MASTERLER

2.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
15:30
ŞUHUT ORTAPINAR GENÇLİK SPOR

-
SARIK GENÇLİK SPOR

MASTERLER LİGİ 24.03.2019
Pazar
17:30
ŞUHUT ŞUHUT MASTERLER

-
FUAR MASTERLER

MASTERLER LİGİ 25.03.2019
Pazartesi
17:30
DİNAR DİNAR MARSYAS MASTERLER

-
ZAFER MASTERLER

FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 23.03.2019
Cumartesi
14:00
İHSANİYE İHSANİYE BELEDİYE SPOR

-
SÜLÜN SPOR

U19 23.03.2019
Cumartesi
13:00
İSCEHİSAR İSCEHİSAR SPOR

-
SUSUZ BELEDİYE SPOR

U19 23.03.2019
Cumartesi
11:00
S-1 KARŞIYAKA SPOR

-
BOLVADİN BELEDİYE SPOR

U14 FİNAL 23.03.2019
Cumartesi
13:00
S-1 SANDIKLI SPOR

-
1967 AFYON SPOR

2.AMATÖR 23.03.2019
Cumartesi
15:00
S-1 BÜYÜKKALECİK BELEDİYE SPOR

-
AKCİN GENÇLİK SPOR

S.AMATÖR 23.03.2019
Cumartesi
14:00
SALAR SALAR BELEDİYE SPOR

-
AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

2.AMATÖR 23.03.2019
Cumartesi
14:00
SANDIKLI SANDIKLI REŞADİYE SPOR

-
AHMETPAŞA SPOR

S.AMATÖR 23.03.2019
Cumartesi
14:30
ŞUHUT ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

-
KAYIHAN BELEDİYE SPOR

MASTERLER LİGİ 24.03.2019
Pazar
17:30
BOLVADİN BOLVADİN MASTERLER

-
KOCATEPE MASTERLER

MASTERLER LİGİ 24.03.2019
Pazar
14:00
ÇAY ÇAY ÇAĞLAYAN MASTERLER

-
AFYONKARAHİSAR MASTERLER

S.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
13:30
ÇOBANLAR ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

-
İSCEHİSAR SPOR

MASTERLER LİGİ 24.03.2019
Pazar
17:30
ÇOBANLAR ÇOBANLAR MASTERLER

-
AFYONSPOR MASTERLER

S.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
13:00
DÖĞER DÖĞER BELEDİYE SPOR

-
SUSUZ BELEDİYE SPOR

S.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
13:00
EMİRDAĞ EMİRDAĞ SPOR

-
BOLVADİN BELEDİYE SPOR

S.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
13:30
İSCEHİSAR KUMARTAŞ SPOR

-
DİNAR BELEDİYE SPOR

2.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
11:00
S-1 BEYYAZI BELEDİYE SPOR

-
AFYON GENÇLİK SPOR

2.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
13:00
S-1 DEĞİRMEN AYVALI SPOR

-
ÇAYIRBAĞ BELEDİYE SPOR

2.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
15:00
S-1 BALÇIKHİSAR BELEDİYE SPOR

-
MAHMUTKÖYÜ 1453 GENÇLİK SPOR

2.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
15:30
SİNANPAŞA AYVALI SPOR

-
BAŞMAKCI SPOR

MASTERLER LİGİ 24.03.2019
Pazar
17:00
SİNANPAŞA SİNANPAŞA MASTERLER

-
ŞEKER MASTERLER

2.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
15:30
ŞUHUT ORTAPINAR GENÇLİK SPOR

-
SARIK GENÇLİK SPOR

MASTERLER LİGİ 24.03.2019
Pazar
17:30
ŞUHUT ŞUHUT MASTERLER

-
FUAR MASTERLER

MASTERLER LİGİ 25.03.2019
Pazartesi
17:30
DİNAR DİNAR MARSYAS MASTERLER

-
ZAFER MASTERLER

MASTERLER LİGİ LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
MASTERLER LİGİ 24.03.2019
Pazar
17:30
BOLVADİN BOLVADİN MASTERLER

- KOCATEPE MASTERLER

MASTERLER LİGİ 24.03.2019
Pazar
14:00
ÇAY ÇAY ÇAĞLAYAN MASTERLER

- AFYONKARAHİSAR MASTERLER

MASTERLER LİGİ 24.03.2019
Pazar
17:30
ÇOBANLAR ÇOBANLAR MASTERLER

- AFYONSPOR MASTERLER

MASTERLER LİGİ 24.03.2019
Pazar
17:00
SİNANPAŞA SİNANPAŞA MASTERLER

- ŞEKER MASTERLER

MASTERLER LİGİ 24.03.2019
Pazar
17:30
ŞUHUT ŞUHUT MASTERLER

- FUAR MASTERLER

MASTERLER LİGİ 25.03.2019
Pazartesi
17:30
DİNAR DİNAR MARSYAS MASTERLER

- ZAFER MASTERLER

S.AMATÖR LİGİ - 20.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 23.03.2019
Cumartesi
14:00
SALAR SALAR BELEDİYE SPOR

- AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

S.AMATÖR 23.03.2019
Cumartesi
14:30
ŞUHUT ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR

- KAYIHAN BELEDİYE SPOR

S.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
13:30
ÇOBANLAR ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

- İSCEHİSAR SPOR

S.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
13:00
DÖĞER DÖĞER BELEDİYE SPOR

- SUSUZ BELEDİYE SPOR

S.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
13:00
EMİRDAĞ EMİRDAĞ SPOR

- BOLVADİN BELEDİYE SPOR

S.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
13:30
İSCEHİSAR KUMARTAŞ SPOR

- DİNAR BELEDİYE SPOR

2.AMATÖR LİGİ - 5.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 23.03.2019
Cumartesi
14:00
İHSANİYE İHSANİYE BELEDİYE SPOR

- SÜLÜN SPOR

2.AMATÖR 23.03.2019
Cumartesi
15:00
S-1 BÜYÜKKALECİK BELEDİYE SPOR

- AKCİN GENÇLİK SPOR

2.AMATÖR 23.03.2019
Cumartesi
14:00
SANDIKLI SANDIKLI REŞADİYE SPOR

- AHMETPAŞA SPOR

2.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
11:00
S-1 BEYYAZI BELEDİYE SPOR

- AFYON GENÇLİK SPOR

2.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
13:00
S-1 DEĞİRMEN AYVALI SPOR

- ÇAYIRBAĞ BELEDİYE SPOR

2.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
15:00
S-1 BALÇIKHİSAR BELEDİYE SPOR

- MAHMUTKÖYÜ 1453 GENÇLİK SPOR

2.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
15:30
SİNANPAŞA AYVALI SPOR

- BAŞMAKCI SPOR

2.AMATÖR 24.03.2019
Pazar
15:30
ŞUHUT ORTAPINAR GENÇLİK SPOR

- SARIK GENÇLİK SPOR

U19 LİGİ - 13.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U19 23.03.2019
Cumartesi
11:00
S-1 KARŞIYAKA SPOR

- BOLVADİN BELEDİYE SPOR

U19 LİGİ - 14.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U19 23.03.2019
Cumartesi
13:00
İSCEHİSAR İSCEHİSAR SPOR

- SUSUZ BELEDİYE SPOR

U14 FİNAL LİGİ - 14.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 FİNAL 23.03.2019
Cumartesi
13:00
S-1 SANDIKLI SPOR

- 1967 AFYON SPOR