BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 11.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
12:00
D-1 AKÖREN BELEDİYE SPOR

-
OYNANMADI
DÖĞER BELEDİYE SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) HALİL KARAKUŞ
(Y) İSMAİL ÖZTEN
(G) ÖMER FARUK BAKIR
1.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
12:00
D-5 KARŞIYAKA SPOR

1-3
ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(Y) ÖZKAN KARAPINAR
(Y) KURTULUŞ ASLAN
(G) HÜSEYİN SABAN
1.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
13:00
DAZKIRI DAZKIRI BELEDİYE SPOR

3-1
EVCİLER SPOR

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) MEHMET KARAPINAR
(Y) İBRAHİM ALKAYA
(G) HASAN İNAM
S.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
13:30
DİNAR DİNAR BELEDİYE SPOR

0-0
SALAR BELEDİYE SPOR

(H) TAYFUN SARI
(Y) ANIL ÇİFTÇİ
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(G) MUSTAN KARASAHİN
S.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
14:30
İSCEHİSAR İSCEHİSAR SPOR

1-1
EMİRDAĞ SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) CEM YAVUZ
(Y) NİHAT ÖKTEN
(G) ONUR KAMBİRİMER
U16 09.12.2017
Cumartesi
10:00
S-1 AFKA GENÇLİK SPOR

0-7
AFJET AFYON SPOR

(H) PELİN YILDIRIM
(Y) İBRAHİM ELMAS
(Y) NURULLAH BUĞA
1.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
12:00
S-1 DÜZAĞAÇ SPOR

-
OYNANMADI
YAYLABAĞI SPOR

(H) ENGİN ATMACA
(Y) FAZLI DALGAR
(Y) FAİKBURAK GECEKUŞU
(G) HULUSİ BUĞA
S.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
14:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

1-3
KUMARTAŞ SPOR

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(Y) FAZLI DALGAR
(Y) FAİKBURAK GECEKUŞU
(G) ONUR KAMBİRİMER
S.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
14:30
ÇAY ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

2-3
SUSUZ BELEDİYE SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) MEHMET KARAPINAR
(Y) İBRAHİM ELMAS
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
S.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
13:00
D-1 AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

1-0
TINAZTEPE BELEDİYE SPOR

(H) ENGİN ATMACA
(Y) ÖZKAN KARAPINAR
(Y) KURTULUŞ ASLAN
(G) ORHAN ÇETİNBAŞ
1.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
11:00
D-5 SERBAN BELEDİYE SPOR

8-4
SADIKBEY SPOR

(H) FATİH AKDEDE
(Y) ÖZKAN KARAPINAR
(Y) KURTULUŞ ASLAN
(G) HULUSİ BUĞA
U16 10.12.2017
Pazar
11:00
EMİRDAĞ EMİRDAĞ SPOR

-
OYNANMADI
BOLVADİN BELEDİYE SPOR

(H) İBRAHİM ALKAYA
(Y) BERKE KIZILKAYA
(Y) MUSA CANDAN
1.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
14:30
GEBECELER GEBECELER BELEDİYE SPOR

-
OYNANMADI
İHSANİYE BELEDİYE SPOR

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) CEM YAVUZ
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(G) HALİL KUŞ
S.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
13:30
İHSANİYE KAYIHAN BELEDİYE SPOR

4-4
AKHARIM BELEDİYE SPOR

(H) YAVUZ KARAKOÇ
(Y) İSMAİL ÖZTEN
(Y) NİHAT ÖKTEN
(G) RAMAZAN BOZBAY
1.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
12:00
S-1 ERKMEN SPOR

2-1
SANDIKLI KUMALAR SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) ANIL ÇİFTÇİ
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(G) ÖMER FARUK BAKIR
U14 PLAY-OFF 10.12.2017
Pazar
14:00
S-1 AFJET AFYON SPOR

-
OYNANMADI
ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

(H) NURULLAH BUĞA
U14 PLAY-OFF 10.12.2017
Pazar
10:00
S-2 AFKA GENÇLİK SPOR

-
OYNANMADI
SANDIKLI SPOR

(H) ALİ ÇAKIR
Futbol Küçük Erkek 11.12.2017
Pazartesi
11:00
D-2 Hacı Hayriye Özsoy Ortaokulu , MERKEZ

-
OYNANMADI
ÖZEL NEZİHA ARSLAN ORTAOKULU

(H) MUSA CANDAN
Futbol Küçük Erkek 11.12.2017
Pazartesi
12:00
D-2 Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu , MERKEZ

2-4
Akçin Yörükoğlu Atilla Millik Ortaokulu

(H) MÜCAHİD KARAMAN
Futbol Küçük Erkek 11.12.2017
Pazartesi
11:00
D-6 Şehit Sami Cifci İmam Hatip Ortaokulu , MERKEZ

0-5
Sadıkbey Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDURRAHMAN TAŞER
Futbol Küçük Erkek 11.12.2017
Pazartesi
12:00
D-6 Çay İmam Hatip Ortaokulu , ÇAY

1-4
Neriman-İbrahim Küçükkurt Ortaokulu , MERKEZ

(H) İBRAHİM ALKAYA
Futbol Küçük Erkek 11.12.2017
Pazartesi
13:00
D-6 Ataköy Ortaokulu,Merkez , MERKEZ

0-13
Kocatepe Ortaokulu , MERKEZ

(H) İBRAHİM ALKAYA
Futbol Genç Erkek 3-4. lük 12.12.2017
Salı
11:30
S-1 F43 NOLU MAÇ MAĞ.

-
F44 NOLU MAÇ MAĞ.

(H) FAZLI DALGAR
(Y) YAVUZ KARAKOÇ
(Y) İSMAİL ÖZTEN
Futbol Genç Erkek FİNAL 12.12.2017
Salı
13:00
S-1 F43 NOLU MAÇ GAL.

-
F44 NOLU MAÇ GAL.

(H) YAVUZ KARAKOÇ
(Y) İSMAİL ÖZTEN
(Y) FAZLI DALGAR
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
12:00
BOLVADİN Alkasan Ortaokulu,Bolvadin , BOLVADİN

-
OYNANMADI
Gazi Ortaokulu , BOLVADİN

(H) ENGİN ATMACA
(2) NİHAT ÖKTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
13:00
BOLVADİN Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu , ÇAY

2-4
Bolvadin Hasan Gemici Ortaokulu , BOLVADİN

(H) ENGİN ATMACA
(2) NİHAT ÖKTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
10:00
SİNANPAŞA Ahmetpaşa Ortaokulu,Sinanpaşa , SİNANPAŞA

2-1
Taşoluk Fatih Ortaokulu , SİNANPAŞA

(H) MEHMET AYDIN
(2) PELİN YILDIRIM
(M) ALİ ÇAKIR
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
11:00
SİNANPAŞA Küçükhüyük Ortaokulu , SİNANPAŞA

4-4
Düzağaç Ortaokulu, Sinanpaşa , SİNANPAŞA

(H) MEHMET AYDIN
(2) PELİN YILDIRIM
(M) ALİ ÇAKIR
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
12:00
SİNANPAŞA Garipçe Ortaokulu , SİNANPAŞA

3-8
27 Ağustos Sinanpaşa Ortaokulu , SİNANPAŞA

(H) MEHMET AYDIN
(2) PELİN YILDIRIM
(M) ALİ ÇAKIR
Futsal Yıldız Kız 11.12.2017
Pazartesi
13:00
SİNANPAŞA Düzağaç Ortaokulu, Sinanpaşa , SİNANPAŞA

3-3
Taşoluk Fatih Ortaokulu , SİNANPAŞA

(H) MEHMET AYDIN
(2) PELİN YILDIRIM
(M) ALİ ÇAKIR
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
09:30
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Anıtkaya Ortaokulu,Merkez , MERKEZ

3-5
HAMİDİYE ORTAOKULU , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ELMAS
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
10:45
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Çamlık Ortaokulu , DAZKIRI

0-4
Hacı Ahmet Özsoy Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ELMAS
Futsal Yıldız Kız 11.12.2017
Pazartesi
11:30
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Özel Afyon Doğa Ortaokulu , MERKEZ

0-3
Osman Attila Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ELMAS
Futsal Yıldız Kız 11.12.2017
Pazartesi
12:45
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Çayırbağ Gazi Ortaokulu, Merkez , MERKEZ

5-0
Sadıkbey Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ELMAS
Futsal Yıldız Kız 11.12.2017
Pazartesi
14:00
SPOR KOMPLEKSİ SALON B İmrallı Ortaokulu , BAYAT

0-7
Hacı Ahmet Özsoy Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ELMAS
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
11:00
BOLVADİN Alparslan Ortaokulu,Bolvadin , BOLVADİN

-
Derekarabağ Ortaokulu, Bolvadin , BOLVADİN

(H) MEHMET AYDIN
(2) ENGİN ATMACA
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
12:00
BOLVADİN Özel Ahmet Yavuz Orta Okulu , BOLVADİN

-
Çay İmam Hatip Ortaokulu , ÇAY

(H) MEHMET AYDIN
(2) ENGİN ATMACA
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Kız 12.12.2017
Salı
13:00
BOLVADİN Dereçine Ortaokulu, Sultandağı , SULTANDAĞI

-
Bolvadin Hasan Gemici Ortaokulu , BOLVADİN

(H) MEHMET AYDIN
(2) ENGİN ATMACA
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
13:00
İSCEHİSAR Çalışlar Şehit Halil Kemal Efendi Ortaokulu,İscehisar , İSCEHİSAR

-
İmrallı Ortaokulu , BAYAT

(H) NİHAT ÖKTEN
(2) ALİOSMAN TUNÇ
(M) MÜCAHİD KARAMAN
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
14:00
İSCEHİSAR Mercan Ortaokulu , İSCEHİSAR

-
Fatih Ortaokulu, İscehisar , İSCEHİSAR

(H) NİHAT ÖKTEN
(2) ALİOSMAN TUNÇ
(M) MÜCAHİD KARAMAN
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
10:45
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Işıklar İmam Hatip Ortaokulu , MERKEZ

-
Kocatepe Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
11:30
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Beyyazı Ortaokulu,Merkez , MERKEZ

-
Yaylabağı Şehit Ahmet Öztürk Ortaokulu , İHSANİYE

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
12:45
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Osman Attila Ortaokulu , MERKEZ

-
Ayşegül Arsoy Ortaokulu,Merkez , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 13.12.2017
Çarşamba
10:00
SİNANPAŞA Ahmetpaşa Ortaokulu,Sinanpaşa , SİNANPAŞA

-
Düzağaç Ortaokulu, Sinanpaşa , SİNANPAŞA

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 13.12.2017
Çarşamba
11:00
SİNANPAŞA Taşoluk Fatih Ortaokulu , SİNANPAŞA

-
27 Ağustos Sinanpaşa Ortaokulu , SİNANPAŞA

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 13.12.2017
Çarşamba
12:00
SİNANPAŞA Küçükhüyük Ortaokulu , SİNANPAŞA

-
Garipçe Ortaokulu , SİNANPAŞA

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 14.12.2017
Perşembe
12:00
İSCEHİSAR Çalışlar Şehit Halil Kemal Efendi Ortaokulu,İscehisar , İSCEHİSAR

-
Fatih Ortaokulu, İscehisar , İSCEHİSAR

(H) NİHAT ÖKTEN
(2) İSMAİL ÖZTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 14.12.2017
Perşembe
13:00
İSCEHİSAR İmrallı Ortaokulu , BAYAT

-
Mercan Ortaokulu , İSCEHİSAR

(H) NİHAT ÖKTEN
(2) İSMAİL ÖZTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 14.12.2017
Perşembe
09:30
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Gazlıgöl Ortaokulu , İHSANİYE

-
Ekrem Yavuz Ortaokulu, Merkez , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) MEHMET AYDIN
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 14.12.2017
Perşembe
10:45
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Işıklar İmam Hatip Ortaokulu , MERKEZ

-
Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) MEHMET AYDIN
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 14.12.2017
Perşembe
11:30
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Neriman-İbrahim Küçükkurt Ortaokulu , MERKEZ

-
Yunus Emre Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) MEHMET AYDIN
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Kız 14.12.2017
Perşembe
14:00
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Özel Afyon Doğa Ortaokulu , MERKEZ

-
Sadıkbey Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) MEHMET AYDIN
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Kız 15.12.2017
Cuma
11:00
BOLVADİN Bolvadin Hasan Gemici Ortaokulu , BOLVADİN

-
Gazi Ortaokulu , BOLVADİN

(H) MEHMET AYDIN
(2) NİHAT ÖKTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 15.12.2017
Cuma
12:00
BOLVADİN Dişli Atatürk Ortaokulu, Bolvadin , BOLVADİN

-
Bolvadin Hasan Gemici Ortaokulu , BOLVADİN

(H) MEHMET AYDIN
(2) NİHAT ÖKTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 15.12.2017
Cuma
13:00
BOLVADİN Alkasan Ortaokulu,Bolvadin , BOLVADİN

-
Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu , ÇAY

(H) MEHMET AYDIN
(2) NİHAT ÖKTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
FUTSAL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
12:00
D-1 AKÖREN BELEDİYE SPOR

-
OYNANMADI
DÖĞER BELEDİYE SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) HALİL KARAKUŞ
(Y) İSMAİL ÖZTEN
(G) ÖMER FARUK BAKIR
1.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
12:00
D-5 KARŞIYAKA SPOR

1-3
ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(Y) ÖZKAN KARAPINAR
(Y) KURTULUŞ ASLAN
(G) HÜSEYİN SABAN
1.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
13:00
DAZKIRI DAZKIRI BELEDİYE SPOR

3-1
EVCİLER SPOR

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) MEHMET KARAPINAR
(Y) İBRAHİM ALKAYA
(G) HASAN İNAM
S.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
13:30
DİNAR DİNAR BELEDİYE SPOR

0-0
SALAR BELEDİYE SPOR

(H) TAYFUN SARI
(Y) ANIL ÇİFTÇİ
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(G) MUSTAN KARASAHİN
S.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
14:30
İSCEHİSAR İSCEHİSAR SPOR

1-1
EMİRDAĞ SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) CEM YAVUZ
(Y) NİHAT ÖKTEN
(G) ONUR KAMBİRİMER
U16 09.12.2017
Cumartesi
10:00
S-1 AFKA GENÇLİK SPOR

0-7
AFJET AFYON SPOR

(H) PELİN YILDIRIM
(Y) İBRAHİM ELMAS
(Y) NURULLAH BUĞA
1.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
12:00
S-1 DÜZAĞAÇ SPOR

-
OYNANMADI
YAYLABAĞI SPOR

(H) ENGİN ATMACA
(Y) FAZLI DALGAR
(Y) FAİKBURAK GECEKUŞU
(G) HULUSİ BUĞA
S.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
14:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

1-3
KUMARTAŞ SPOR

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(Y) FAZLI DALGAR
(Y) FAİKBURAK GECEKUŞU
(G) ONUR KAMBİRİMER
S.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
14:30
ÇAY ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

2-3
SUSUZ BELEDİYE SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) MEHMET KARAPINAR
(Y) İBRAHİM ELMAS
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
S.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
13:00
D-1 AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

1-0
TINAZTEPE BELEDİYE SPOR

(H) ENGİN ATMACA
(Y) ÖZKAN KARAPINAR
(Y) KURTULUŞ ASLAN
(G) ORHAN ÇETİNBAŞ
1.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
11:00
D-5 SERBAN BELEDİYE SPOR

8-4
SADIKBEY SPOR

(H) FATİH AKDEDE
(Y) ÖZKAN KARAPINAR
(Y) KURTULUŞ ASLAN
(G) HULUSİ BUĞA
U16 10.12.2017
Pazar
11:00
EMİRDAĞ EMİRDAĞ SPOR

-
OYNANMADI
BOLVADİN BELEDİYE SPOR

(H) İBRAHİM ALKAYA
(Y) BERKE KIZILKAYA
(Y) MUSA CANDAN
1.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
14:30
GEBECELER GEBECELER BELEDİYE SPOR

-
OYNANMADI
İHSANİYE BELEDİYE SPOR

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) CEM YAVUZ
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(G) HALİL KUŞ
S.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
13:30
İHSANİYE KAYIHAN BELEDİYE SPOR

4-4
AKHARIM BELEDİYE SPOR

(H) YAVUZ KARAKOÇ
(Y) İSMAİL ÖZTEN
(Y) NİHAT ÖKTEN
(G) RAMAZAN BOZBAY
1.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
12:00
S-1 ERKMEN SPOR

2-1
SANDIKLI KUMALAR SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) ANIL ÇİFTÇİ
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(G) ÖMER FARUK BAKIR
U14 PLAY-OFF 10.12.2017
Pazar
14:00
S-1 AFJET AFYON SPOR

-
OYNANMADI
ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

(H) NURULLAH BUĞA
U14 PLAY-OFF 10.12.2017
Pazar
10:00
S-2 AFKA GENÇLİK SPOR

-
OYNANMADI
SANDIKLI SPOR

(H) ALİ ÇAKIR
Futbol Küçük Erkek 11.12.2017
Pazartesi
11:00
D-2 Hacı Hayriye Özsoy Ortaokulu , MERKEZ

-
OYNANMADI
ÖZEL NEZİHA ARSLAN ORTAOKULU

(H) MUSA CANDAN
Futbol Küçük Erkek 11.12.2017
Pazartesi
12:00
D-2 Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu , MERKEZ

2-4
Akçin Yörükoğlu Atilla Millik Ortaokulu

(H) MÜCAHİD KARAMAN
Futbol Küçük Erkek 11.12.2017
Pazartesi
11:00
D-6 Şehit Sami Cifci İmam Hatip Ortaokulu , MERKEZ

0-5
Sadıkbey Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDURRAHMAN TAŞER
Futbol Küçük Erkek 11.12.2017
Pazartesi
12:00
D-6 Çay İmam Hatip Ortaokulu , ÇAY

1-4
Neriman-İbrahim Küçükkurt Ortaokulu , MERKEZ

(H) İBRAHİM ALKAYA
Futbol Küçük Erkek 11.12.2017
Pazartesi
13:00
D-6 Ataköy Ortaokulu,Merkez , MERKEZ

0-13
Kocatepe Ortaokulu , MERKEZ

(H) İBRAHİM ALKAYA
Futbol Genç Erkek 3-4. lük 12.12.2017
Salı
11:30
S-1 F43 NOLU MAÇ MAĞ.

-
F44 NOLU MAÇ MAĞ.

(H) FAZLI DALGAR
(Y) YAVUZ KARAKOÇ
(Y) İSMAİL ÖZTEN
Futbol Genç Erkek FİNAL 12.12.2017
Salı
13:00
S-1 F43 NOLU MAÇ GAL.

-
F44 NOLU MAÇ GAL.

(H) YAVUZ KARAKOÇ
(Y) İSMAİL ÖZTEN
(Y) FAZLI DALGAR
Futbol Genç Erkek 3-4. lük LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futbol Genç Erkek 3-4. lük 12.12.2017
Salı
11:30
S-1 F43 NOLU MAÇ MAĞ.

-
F44 NOLU MAÇ MAĞ.

(H) FAZLI DALGAR
(Y) YAVUZ KARAKOÇ
(Y) İSMAİL ÖZTEN
Futbol Genç Erkek FİNAL LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futbol Genç Erkek FİNAL 12.12.2017
Salı
13:00
S-1 F43 NOLU MAÇ GAL.

-
F44 NOLU MAÇ GAL.

(H) YAVUZ KARAKOÇ
(Y) İSMAİL ÖZTEN
(Y) FAZLI DALGAR
Futbol Küçük Erkek LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futbol Küçük Erkek 11.12.2017
Pazartesi
11:00
D-2 Hacı Hayriye Özsoy Ortaokulu , MERKEZ

-
OYNANMADI
ÖZEL NEZİHA ARSLAN ORTAOKULU

(H) MUSA CANDAN
Futbol Küçük Erkek 11.12.2017
Pazartesi
12:00
D-2 Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu , MERKEZ

2-4
Akçin Yörükoğlu Atilla Millik Ortaokulu

(H) MÜCAHİD KARAMAN
Futbol Küçük Erkek 11.12.2017
Pazartesi
11:00
D-6 Şehit Sami Cifci İmam Hatip Ortaokulu , MERKEZ

0-5
Sadıkbey Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDURRAHMAN TAŞER
Futbol Küçük Erkek 11.12.2017
Pazartesi
12:00
D-6 Çay İmam Hatip Ortaokulu , ÇAY

1-4
Neriman-İbrahim Küçükkurt Ortaokulu , MERKEZ

(H) İBRAHİM ALKAYA
Futbol Küçük Erkek 11.12.2017
Pazartesi
13:00
D-6 Ataköy Ortaokulu,Merkez , MERKEZ

0-13
Kocatepe Ortaokulu , MERKEZ

(H) İBRAHİM ALKAYA
S.AMATÖR LİGİ - 10.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
13:30
DİNAR DİNAR BELEDİYE SPOR

0-0
SALAR BELEDİYE SPOR

(H) TAYFUN SARI
(Y) ANIL ÇİFTÇİ
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(G) MUSTAN KARASAHİN
S.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
14:30
İSCEHİSAR İSCEHİSAR SPOR

1-1
EMİRDAĞ SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) CEM YAVUZ
(Y) NİHAT ÖKTEN
(G) ONUR KAMBİRİMER
S.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
14:00
BOLVADİN BOLVADİN BELEDİYE SPOR

1-3
KUMARTAŞ SPOR

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(Y) FAZLI DALGAR
(Y) FAİKBURAK GECEKUŞU
(G) ONUR KAMBİRİMER
S.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
14:30
ÇAY ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

2-3
SUSUZ BELEDİYE SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) MEHMET KARAPINAR
(Y) İBRAHİM ELMAS
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
S.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
13:00
D-1 AFYONKARAHİSAR DEMİR SPOR

1-0
TINAZTEPE BELEDİYE SPOR

(H) ENGİN ATMACA
(Y) ÖZKAN KARAPINAR
(Y) KURTULUŞ ASLAN
(G) ORHAN ÇETİNBAŞ
S.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
13:30
İHSANİYE KAYIHAN BELEDİYE SPOR

4-4
AKHARIM BELEDİYE SPOR

(H) YAVUZ KARAKOÇ
(Y) İSMAİL ÖZTEN
(Y) NİHAT ÖKTEN
(G) RAMAZAN BOZBAY
1.AMATÖR LİGİ - 10.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
12:00
D-1 AKÖREN BELEDİYE SPOR

-
OYNANMADI
DÖĞER BELEDİYE SPOR

(H) MEHMET AYDIN
(Y) HALİL KARAKUŞ
(Y) İSMAİL ÖZTEN
(G) ÖMER FARUK BAKIR
1.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
12:00
D-5 KARŞIYAKA SPOR

1-3
ÇOBANLAR BELEDİYE SPOR

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(Y) ÖZKAN KARAPINAR
(Y) KURTULUŞ ASLAN
(G) HÜSEYİN SABAN
1.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
13:00
DAZKIRI DAZKIRI BELEDİYE SPOR

3-1
EVCİLER SPOR

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) MEHMET KARAPINAR
(Y) İBRAHİM ALKAYA
(G) HASAN İNAM
1.AMATÖR 09.12.2017
Cumartesi
12:00
S-1 DÜZAĞAÇ SPOR

-
OYNANMADI
YAYLABAĞI SPOR

(H) ENGİN ATMACA
(Y) FAZLI DALGAR
(Y) FAİKBURAK GECEKUŞU
(G) HULUSİ BUĞA
1.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
11:00
D-5 SERBAN BELEDİYE SPOR

8-4
SADIKBEY SPOR

(H) FATİH AKDEDE
(Y) ÖZKAN KARAPINAR
(Y) KURTULUŞ ASLAN
(G) HULUSİ BUĞA
1.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
14:30
GEBECELER GEBECELER BELEDİYE SPOR

-
OYNANMADI
İHSANİYE BELEDİYE SPOR

(H) ALİOSMAN TUNÇ
(Y) CEM YAVUZ
(Y) ABDULLAH ALTIKULAÇ
(G) HALİL KUŞ
1.AMATÖR 10.12.2017
Pazar
12:00
S-1 ERKMEN SPOR

2-1
SANDIKLI KUMALAR SPOR

(H) YILMAZ YILDIRIM
(Y) ANIL ÇİFTÇİ
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(G) ÖMER FARUK BAKIR
U16 LİGİ - 8.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 09.12.2017
Cumartesi
10:00
S-1 AFKA GENÇLİK SPOR

0-7
AFJET AFYON SPOR

(H) PELİN YILDIRIM
(Y) İBRAHİM ELMAS
(Y) NURULLAH BUĞA
U16 10.12.2017
Pazar
11:00
EMİRDAĞ EMİRDAĞ SPOR

-
OYNANMADI
BOLVADİN BELEDİYE SPOR

(H) İBRAHİM ALKAYA
(Y) BERKE KIZILKAYA
(Y) MUSA CANDAN
U14 PLAY-OFF LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 PLAY-OFF 10.12.2017
Pazar
14:00
S-1 AFJET AFYON SPOR

-
OYNANMADI
ÇAĞLAYAN BELEDİYE SPOR

(H) NURULLAH BUĞA
U14 PLAY-OFF 10.12.2017
Pazar
10:00
S-2 AFKA GENÇLİK SPOR

-
OYNANMADI
SANDIKLI SPOR

(H) ALİ ÇAKIR
FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
12:00
BOLVADİN Alkasan Ortaokulu,Bolvadin , BOLVADİN

-
OYNANMADI
Gazi Ortaokulu , BOLVADİN

(H) ENGİN ATMACA
(2) NİHAT ÖKTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
13:00
BOLVADİN Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu , ÇAY

2-4
Bolvadin Hasan Gemici Ortaokulu , BOLVADİN

(H) ENGİN ATMACA
(2) NİHAT ÖKTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
10:00
SİNANPAŞA Ahmetpaşa Ortaokulu,Sinanpaşa , SİNANPAŞA

2-1
Taşoluk Fatih Ortaokulu , SİNANPAŞA

(H) MEHMET AYDIN
(2) PELİN YILDIRIM
(M) ALİ ÇAKIR
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
11:00
SİNANPAŞA Küçükhüyük Ortaokulu , SİNANPAŞA

4-4
Düzağaç Ortaokulu, Sinanpaşa , SİNANPAŞA

(H) MEHMET AYDIN
(2) PELİN YILDIRIM
(M) ALİ ÇAKIR
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
12:00
SİNANPAŞA Garipçe Ortaokulu , SİNANPAŞA

3-8
27 Ağustos Sinanpaşa Ortaokulu , SİNANPAŞA

(H) MEHMET AYDIN
(2) PELİN YILDIRIM
(M) ALİ ÇAKIR
Futsal Yıldız Kız 11.12.2017
Pazartesi
13:00
SİNANPAŞA Düzağaç Ortaokulu, Sinanpaşa , SİNANPAŞA

3-3
Taşoluk Fatih Ortaokulu , SİNANPAŞA

(H) MEHMET AYDIN
(2) PELİN YILDIRIM
(M) ALİ ÇAKIR
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
09:30
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Anıtkaya Ortaokulu,Merkez , MERKEZ

3-5
HAMİDİYE ORTAOKULU , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ELMAS
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
10:45
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Çamlık Ortaokulu , DAZKIRI

0-4
Hacı Ahmet Özsoy Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ELMAS
Futsal Yıldız Kız 11.12.2017
Pazartesi
11:30
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Özel Afyon Doğa Ortaokulu , MERKEZ

0-3
Osman Attila Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ELMAS
Futsal Yıldız Kız 11.12.2017
Pazartesi
12:45
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Çayırbağ Gazi Ortaokulu, Merkez , MERKEZ

5-0
Sadıkbey Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ELMAS
Futsal Yıldız Kız 11.12.2017
Pazartesi
14:00
SPOR KOMPLEKSİ SALON B İmrallı Ortaokulu , BAYAT

0-7
Hacı Ahmet Özsoy Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ELMAS
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
11:00
BOLVADİN Alparslan Ortaokulu,Bolvadin , BOLVADİN

-
Derekarabağ Ortaokulu, Bolvadin , BOLVADİN

(H) MEHMET AYDIN
(2) ENGİN ATMACA
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
12:00
BOLVADİN Özel Ahmet Yavuz Orta Okulu , BOLVADİN

-
Çay İmam Hatip Ortaokulu , ÇAY

(H) MEHMET AYDIN
(2) ENGİN ATMACA
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Kız 12.12.2017
Salı
13:00
BOLVADİN Dereçine Ortaokulu, Sultandağı , SULTANDAĞI

-
Bolvadin Hasan Gemici Ortaokulu , BOLVADİN

(H) MEHMET AYDIN
(2) ENGİN ATMACA
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
13:00
İSCEHİSAR Çalışlar Şehit Halil Kemal Efendi Ortaokulu,İscehisar , İSCEHİSAR

-
İmrallı Ortaokulu , BAYAT

(H) NİHAT ÖKTEN
(2) ALİOSMAN TUNÇ
(M) MÜCAHİD KARAMAN
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
14:00
İSCEHİSAR Mercan Ortaokulu , İSCEHİSAR

-
Fatih Ortaokulu, İscehisar , İSCEHİSAR

(H) NİHAT ÖKTEN
(2) ALİOSMAN TUNÇ
(M) MÜCAHİD KARAMAN
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
10:45
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Işıklar İmam Hatip Ortaokulu , MERKEZ

-
Kocatepe Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
11:30
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Beyyazı Ortaokulu,Merkez , MERKEZ

-
Yaylabağı Şehit Ahmet Öztürk Ortaokulu , İHSANİYE

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
12:45
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Osman Attila Ortaokulu , MERKEZ

-
Ayşegül Arsoy Ortaokulu,Merkez , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 13.12.2017
Çarşamba
10:00
SİNANPAŞA Ahmetpaşa Ortaokulu,Sinanpaşa , SİNANPAŞA

-
Düzağaç Ortaokulu, Sinanpaşa , SİNANPAŞA

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 13.12.2017
Çarşamba
11:00
SİNANPAŞA Taşoluk Fatih Ortaokulu , SİNANPAŞA

-
27 Ağustos Sinanpaşa Ortaokulu , SİNANPAŞA

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 13.12.2017
Çarşamba
12:00
SİNANPAŞA Küçükhüyük Ortaokulu , SİNANPAŞA

-
Garipçe Ortaokulu , SİNANPAŞA

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 14.12.2017
Perşembe
12:00
İSCEHİSAR Çalışlar Şehit Halil Kemal Efendi Ortaokulu,İscehisar , İSCEHİSAR

-
Fatih Ortaokulu, İscehisar , İSCEHİSAR

(H) NİHAT ÖKTEN
(2) İSMAİL ÖZTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 14.12.2017
Perşembe
13:00
İSCEHİSAR İmrallı Ortaokulu , BAYAT

-
Mercan Ortaokulu , İSCEHİSAR

(H) NİHAT ÖKTEN
(2) İSMAİL ÖZTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 14.12.2017
Perşembe
09:30
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Gazlıgöl Ortaokulu , İHSANİYE

-
Ekrem Yavuz Ortaokulu, Merkez , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) MEHMET AYDIN
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 14.12.2017
Perşembe
10:45
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Işıklar İmam Hatip Ortaokulu , MERKEZ

-
Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) MEHMET AYDIN
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 14.12.2017
Perşembe
11:30
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Neriman-İbrahim Küçükkurt Ortaokulu , MERKEZ

-
Yunus Emre Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) MEHMET AYDIN
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Kız 14.12.2017
Perşembe
14:00
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Özel Afyon Doğa Ortaokulu , MERKEZ

-
Sadıkbey Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) MEHMET AYDIN
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Kız 15.12.2017
Cuma
11:00
BOLVADİN Bolvadin Hasan Gemici Ortaokulu , BOLVADİN

-
Gazi Ortaokulu , BOLVADİN

(H) MEHMET AYDIN
(2) NİHAT ÖKTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 15.12.2017
Cuma
12:00
BOLVADİN Dişli Atatürk Ortaokulu, Bolvadin , BOLVADİN

-
Bolvadin Hasan Gemici Ortaokulu , BOLVADİN

(H) MEHMET AYDIN
(2) NİHAT ÖKTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 15.12.2017
Cuma
13:00
BOLVADİN Alkasan Ortaokulu,Bolvadin , BOLVADİN

-
Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu , ÇAY

(H) MEHMET AYDIN
(2) NİHAT ÖKTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
12:00
BOLVADİN Alkasan Ortaokulu,Bolvadin , BOLVADİN

-
OYNANMADI
Gazi Ortaokulu , BOLVADİN

(H) ENGİN ATMACA
(2) NİHAT ÖKTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
13:00
BOLVADİN Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu , ÇAY

2-4
Bolvadin Hasan Gemici Ortaokulu , BOLVADİN

(H) ENGİN ATMACA
(2) NİHAT ÖKTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
10:00
SİNANPAŞA Ahmetpaşa Ortaokulu,Sinanpaşa , SİNANPAŞA

2-1
Taşoluk Fatih Ortaokulu , SİNANPAŞA

(H) MEHMET AYDIN
(2) PELİN YILDIRIM
(M) ALİ ÇAKIR
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
11:00
SİNANPAŞA Küçükhüyük Ortaokulu , SİNANPAŞA

4-4
Düzağaç Ortaokulu, Sinanpaşa , SİNANPAŞA

(H) MEHMET AYDIN
(2) PELİN YILDIRIM
(M) ALİ ÇAKIR
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
12:00
SİNANPAŞA Garipçe Ortaokulu , SİNANPAŞA

3-8
27 Ağustos Sinanpaşa Ortaokulu , SİNANPAŞA

(H) MEHMET AYDIN
(2) PELİN YILDIRIM
(M) ALİ ÇAKIR
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
09:30
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Anıtkaya Ortaokulu,Merkez , MERKEZ

3-5
HAMİDİYE ORTAOKULU , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ELMAS
Futsal Yıldız Erkek 11.12.2017
Pazartesi
10:45
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Çamlık Ortaokulu , DAZKIRI

0-4
Hacı Ahmet Özsoy Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ELMAS
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
11:00
BOLVADİN Alparslan Ortaokulu,Bolvadin , BOLVADİN

-
Derekarabağ Ortaokulu, Bolvadin , BOLVADİN

(H) MEHMET AYDIN
(2) ENGİN ATMACA
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
12:00
BOLVADİN Özel Ahmet Yavuz Orta Okulu , BOLVADİN

-
Çay İmam Hatip Ortaokulu , ÇAY

(H) MEHMET AYDIN
(2) ENGİN ATMACA
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
13:00
İSCEHİSAR Çalışlar Şehit Halil Kemal Efendi Ortaokulu,İscehisar , İSCEHİSAR

-
İmrallı Ortaokulu , BAYAT

(H) NİHAT ÖKTEN
(2) ALİOSMAN TUNÇ
(M) MÜCAHİD KARAMAN
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
14:00
İSCEHİSAR Mercan Ortaokulu , İSCEHİSAR

-
Fatih Ortaokulu, İscehisar , İSCEHİSAR

(H) NİHAT ÖKTEN
(2) ALİOSMAN TUNÇ
(M) MÜCAHİD KARAMAN
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
10:45
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Işıklar İmam Hatip Ortaokulu , MERKEZ

-
Kocatepe Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
11:30
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Beyyazı Ortaokulu,Merkez , MERKEZ

-
Yaylabağı Şehit Ahmet Öztürk Ortaokulu , İHSANİYE

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 12.12.2017
Salı
12:45
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Osman Attila Ortaokulu , MERKEZ

-
Ayşegül Arsoy Ortaokulu,Merkez , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 13.12.2017
Çarşamba
10:00
SİNANPAŞA Ahmetpaşa Ortaokulu,Sinanpaşa , SİNANPAŞA

-
Düzağaç Ortaokulu, Sinanpaşa , SİNANPAŞA

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 13.12.2017
Çarşamba
11:00
SİNANPAŞA Taşoluk Fatih Ortaokulu , SİNANPAŞA

-
27 Ağustos Sinanpaşa Ortaokulu , SİNANPAŞA

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 13.12.2017
Çarşamba
12:00
SİNANPAŞA Küçükhüyük Ortaokulu , SİNANPAŞA

-
Garipçe Ortaokulu , SİNANPAŞA

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 14.12.2017
Perşembe
12:00
İSCEHİSAR Çalışlar Şehit Halil Kemal Efendi Ortaokulu,İscehisar , İSCEHİSAR

-
Fatih Ortaokulu, İscehisar , İSCEHİSAR

(H) NİHAT ÖKTEN
(2) İSMAİL ÖZTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 14.12.2017
Perşembe
13:00
İSCEHİSAR İmrallı Ortaokulu , BAYAT

-
Mercan Ortaokulu , İSCEHİSAR

(H) NİHAT ÖKTEN
(2) İSMAİL ÖZTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 14.12.2017
Perşembe
09:30
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Gazlıgöl Ortaokulu , İHSANİYE

-
Ekrem Yavuz Ortaokulu, Merkez , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) MEHMET AYDIN
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 14.12.2017
Perşembe
10:45
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Işıklar İmam Hatip Ortaokulu , MERKEZ

-
Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) MEHMET AYDIN
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 14.12.2017
Perşembe
11:30
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Neriman-İbrahim Küçükkurt Ortaokulu , MERKEZ

-
Yunus Emre Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) MEHMET AYDIN
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Erkek 15.12.2017
Cuma
12:00
BOLVADİN Dişli Atatürk Ortaokulu, Bolvadin , BOLVADİN

-
Bolvadin Hasan Gemici Ortaokulu , BOLVADİN

(H) MEHMET AYDIN
(2) NİHAT ÖKTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Erkek 15.12.2017
Cuma
13:00
BOLVADİN Alkasan Ortaokulu,Bolvadin , BOLVADİN

-
Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu , ÇAY

(H) MEHMET AYDIN
(2) NİHAT ÖKTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Kız LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
Futsal Yıldız Kız 11.12.2017
Pazartesi
13:00
SİNANPAŞA Düzağaç Ortaokulu, Sinanpaşa , SİNANPAŞA

3-3
Taşoluk Fatih Ortaokulu , SİNANPAŞA

(H) MEHMET AYDIN
(2) PELİN YILDIRIM
(M) ALİ ÇAKIR
Futsal Yıldız Kız 11.12.2017
Pazartesi
11:30
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Özel Afyon Doğa Ortaokulu , MERKEZ

0-3
Osman Attila Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ELMAS
Futsal Yıldız Kız 11.12.2017
Pazartesi
12:45
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Çayırbağ Gazi Ortaokulu, Merkez , MERKEZ

5-0
Sadıkbey Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ELMAS
Futsal Yıldız Kız 11.12.2017
Pazartesi
14:00
SPOR KOMPLEKSİ SALON B İmrallı Ortaokulu , BAYAT

0-7
Hacı Ahmet Özsoy Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(M) İBRAHİM ELMAS
Futsal Yıldız Kız 12.12.2017
Salı
13:00
BOLVADİN Dereçine Ortaokulu, Sultandağı , SULTANDAĞI

-
Bolvadin Hasan Gemici Ortaokulu , BOLVADİN

(H) MEHMET AYDIN
(2) ENGİN ATMACA
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN
Futsal Yıldız Kız 14.12.2017
Perşembe
14:00
SPOR KOMPLEKSİ SALON B Özel Afyon Doğa Ortaokulu , MERKEZ

-
Sadıkbey Ortaokulu , MERKEZ

(H) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(2) MEHMET AYDIN
(M) İBRAHİM ALKAYA
Futsal Yıldız Kız 15.12.2017
Cuma
11:00
BOLVADİN Bolvadin Hasan Gemici Ortaokulu , BOLVADİN

-
Gazi Ortaokulu , BOLVADİN

(H) MEHMET AYDIN
(2) NİHAT ÖKTEN
(M) MEHMETHAKAN ERDOĞAN