Atatürk
Basın Mensupları İle  Hakemleriz Maçta Buluştu
Basın Mensupları İle  Hakemleriz Maçta Buluştu
 Afyonkarahisar hakemleri  ile basın mensupları,  dostluk müsabakasında bir araya geldiler. BESYO halı sahada gerçekleşen müsabakaya TSYD Başkanı Nadir GÜZBEY, BESYO Bölüm Başkanı Yücel OCAK, Afyonkarahisar İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman GÜNEŞ, TFFHGD Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet AYDIN, Hakem gözlemcisi Hulisi BUĞA ve basın mensupları katıldı.  

İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman GÜNEŞ ile TSYD Başkanı Nadir GÜZBEY yapmış oldukları görüşme ile basın ile Hakemler arasında futbol müsabakası organize edildi. Hakemlerin 9-6 galibiyeti ile sonuçlanan müsabaka bir hayli zevkli ve eğlenceli bir ortamda geçti. Zaman zaman sahada eleştirdikleri hakemlerle karşı karşıya gelen spor basını maçı yöneten hakem Ali Osman TUNÇ'a tam not verdi. Ali Osman TUNÇ'un hakemlerden bir oyuncuyu ihraç etmesi hakemlerin ne kadar objektif olduğunu ortaya koydu.

Müsabaka öncesinde bir araya gelerek kendi aralarında maçın kritiğini yapan hakemleriz, maç süresi boyunca teknik anlamda disiplinlerini bozmadan mücadele ettiler. Hakemlerin bu performansları, İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman GÜNEŞ’i de memnun etti. 

“Dostluk kazandı”

Afyonkarahisar İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman GÜNEŞ “Maçta dostluğun kazandığını vurgulayarak, güzel bir maç oldu, oldukça çekişmeli geçti. Bu tarz etkinliklerin sık sık yapılması gerektiğini vurgulayarak, sahalarda sürekli görev yapan gazeteci kardeşlerimizle burada bir arada olduk, Pazar günü de tekrar basın ile birlikte ayrı bir etkinliğimiz olacak.

Gerek müsabakada görev yapan Hakem Ali Osman TUNÇ gerekse sahada futbol oynayan Yılmaz YILDIRIM ve diğer hakem arkadaşlarıma bu güzel organizasyonda başarılı bir şekilde camiamızı en iyi şekilde temsil ettikleri için teşekkür ederim. BESYO Bölüm Başkanı Yücel OCAK’a misafirperverliğinden dolayı, TSYD başkanı Nadir GÜZBEY'e bu güzel organizasyonu sunduğu için, Basın Mensubu arkadaşlara, TFFHGD Şube Başkanı Mehmet AYDIN'a organizasyona katkılarından dolayı teşekkür ederim. Ayrıca bu organizasyonu izlemeye gelen Hakem ve Gözlemci hocalarıma teşekkür ederim" ifadelerini kullandı. 

TFFHGD Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet AYDIN ise “ Bu güzel organizasyonun düzenlenmesinde emeği olanlara, bizimle sahada ter döken hakem arkadaşlarıma, izlemeye gelenlere tüm hocalarıma ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Maçın ardından İl hakem kurulu Başkanı Süleyman GÜNEŞ müsabaka sonrası Hakemlere ve Basın Mensuplarına yanında getirdiği baklavayı etkinliğe katılanlara ikram etti.
Afyonkarahisar İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman GÜNEŞ
Bu haber bugün 2 kez, genel toplamda 616 kez görüntülendi.