Atatürk
Aday Hakem Kursu Tamamlandı
Aday Hakem Kursu Tamamlandı

Afyonkarahisar'da açılan Aday Hakem Kursu 8 Mart Perşembe adayların mülakatı ile başladı ve ikinci gün programında Oyun Kuralları Kitabı Tanıtımı ve Kural 1-2-3-4 konuları anlatıldı. Üçüncü gün ise Futbol Oyun Kurallarının geri kalan kısmı anlatıldı. Eğitim bittikten sonra adaylar 17.15'de yazılı sınav olarak kursun teorik kısmını tamamlandılar.

Aday Hakemlerin Eğitiminde teorik kısım bittikten sonra bugün Adayların Saha denemesi Afyonkarahisar Spor Kompleksi Zafer Stadyumunda yapıldı ve genel değerlendirmeden sonra İl Hakem Kurulu Başkanı Sayın Süleyman GÜNEŞ'in  kapanış konuşmasının ardından kurs tamamlandı. 

Bundan sonraki süreçte aday hakemlerimizden istenilen belgeler ağağıdaki ekli dosyadadır. Dosyayı inceledikten sonra Aday Hakemler sağlık raporu için aşağıdaki 2017-2018 Hakem Bilgi Formunu bilgisayar ortamında doldurup tek sayfaya önlü-arkalı renkli çıktı alıp tam teşşekürlü hastaneye bu belge ile gitmedir. Bu belge dışında alınan heyet raporları kabul edilmeyecektir.

Diğer belgelerde tamamlandıktan sonra tüm belgelerin ikişer adet fotokopisini ayrı ayrı dosyalayıp adaylarımız antrenman saatlerinde İl Hakem Kurulu Başkan Vekili Sayın Hulisi BUĞA'ya teslim edebilir.

İl dışından belgelerini posta yoluyla gönderecek olan Aday Hakemlerimiz için posta adresi mesaj olarak bildirilmiştir.


AFYONKARAHİSAR İL HAKEM KURULU
Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 928 kez görüntülendi.